Co restaurace, to originál, a to platí nejen pro nabídku pokrmů,
ale i pro celkovou koncepci provozu, zákaznickou skupinu, systém řízení…

Rodinný restaurant U Perónu
je ve své lokalitě vyhlášený tradiční
a poctivou kuchyní a zejména obědy znamenají zvýšený nápor na rychlost a přesnost obsluhy.

Díky postupným rekonstrukcím
a rozšiřování vznikl členitý prostor s dvěma samostatnými vchody
a výčepy s celkovou kapacitou okolo 250 míst.

Pro ukázku řešení pokladního systému
na míru konkrétního podniku jsme se do něj vypravili spolu s Petrem Havelkou, předsedou představenstva společnosti AWIS Holding, a. s.

Zprava: majitelé a provozovatelé restaurace – otec a syn Staňkovi, dali na doporučení svých známých a pro rekonstrukci systému oslovili společnost AWIS zastoupenou Petrem Havelkou

Na hlavní jídelnu – atrium se samostatným barem a otevřenou kuchyní navazují další místnosti v podobě oddělených salónků i rozlehlý sklepní prostor pro pořádání firemních akcí a večírků.

Provoz nelehký na pokrytí 4-5-ti člennou obsluhou řeší kompetence všech pracovníků, kteří objenávají, servírují i přijímají platby a v době mimo špičku si připravují i nápoje, krom toho se všichni na jednotlivých úsecích pravidelně střídají. V exponovaých časech je navíc doplňují brigádní síly.

Před společností AWIS stál nelehký úkol, připravit uživatelské prostředí PS tak, aby k datu spuštění EET takřka přes noc dokázali nainstalovat, oživit a zaučit všechny zaměstnance dobře a bezchybně ovládat nový systém.

Pokladní systém AWIS těží z přehledně uspořádané obrazovky pokladny, kdy obsluha vidí vše na jedné ploše s minimální nutností proklikávání do dalších úrovní.

V restauraci U Perónu je celý členitý prostor rozdělen do čtyř základních oblastí – VÝČEP, ATRIUM, BOXY, OSTATNÍ. Pokladny jsou napojeny na centrální server a PC k evidenci skladů a vzdálenému přístupu oprávněnou osobou.

Základem profesionální pokladní sestavy je pokladní systém AWIS GASTRO

Hlavní předností terminálu ALUPOS je jeho odolnost. Terminál má dotykový 15″ displej
z tvrzeného skla, je kompletně voděodolný a bez větracích otvorů, čímž se stává ideálním pracovním nástrojem pro restaurační provozy. Součástí je i vysokorychlostní termální tiskárna pro pokladny a čtečka magnetických karet.

Tato zařízení můžete případně rozšířit o modul AWIS MOBILNÍ ČÍŠNÍK, který oceníte zejména v exponovaných časech, pro terasy, předzahrádky a v restauracích s rozlehlým či členitým interiérem. Dalším užitečným nástrojem je modul AWIS PROVIZE, který umožňuje jednoduché a přehledné dokumentování a vyplácení odměn zaměstnancům za prodej zboží a služeb. Je nenahraditelný pro spravedlivé a objektivní rozdělování odměn na základě efektivního motivujícího zaměstnaneckého programu. AWIS VĚRNOSTNÍ SYSTÉM, umožňuje aplikovat věrnostní systém na základě evidence zákazníků, které můžete díky statistikám odměňovat za jejich věrnost nebo velkorysost útraty. Tak je lze motivovat například za pravidelnou návštěvu v době obědů slevou na večeři a podobně, čímž posílíme málo exponované časy dle zvyklostí vlastního provozu.

Pro úsporu využila společnost i stávající hardware. Díky intuitivně navrženému uživatelskému prostředí vše proběhlo bez problémů, a postupně se počítá s rozšiřováním funkcí systému.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.