SNADNÉ ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO

Vaše kamenné pobočky mají často problém, propojit účetnictví z prodeje na pokladně s tím co se objednává on-line. Obsluha musí většinou on-line objednávky zadávat do pokladny ručně a ztrácí tím zbytečně čas.

Sestava

Pokladna a e-shop

vlastnosti

  • Všechna data na jednom místě
  • Objednávky z internetu přímo na pokladně
  • Nižší náklady na administrativu
  • Jednodušší účetnictví
  • Snadná editace sortimentu
  • Prodej přes e-shop který lidé znají
cena hardware
4 900 Kč
Mám zájem

AWIS + PRESTASHOP

Pokladní systém AWIS nyní umožňuje přímé propojení s internetovým obchodem Prestashop. Veškeré objednávky z e-shopu se přímo zapisují do pokladny. Vy tak máte vše na jednom místě a je jedno jestli se jedná o prodej přímo v provozovně nebo on-line na internetu. Ušetříte tím mnoho času a díky širokým možnostem pokladen AWIS a e-shopu Prestashop získáte opravdu silný nástroj pro zvýšení prodejů.

VYUŽITÍ E-SHOPU V GASTRO PROVOZECH

V poslední době je čím dál aktuálnější prodej pomocí rozvozu a s tím spojené objednávání na internetu. Pokladny AWIS můžete vybavit modulem Rozvoz, ale ne každému to bude vyhovovat. S nasazením Prestashopu získáte plnohodnotný e-shop, kde můžete snadno editovat veškerý sortiment a využít všechny ostatní možnosti, které internetový obchod nabízí.

JEŠTĚ NEMÁTE E-SHOP ?

Prestashop je open source internetový obchod, který lze libovolně nastavit a přizpůsobit přesně pro váš on-line prodej. Pokud takový e-shop zatím nemáte, můžete nás kontaktovat a za smluvní cenu vám připravíme kompletní řešení dle vašich potřeb.

VYUŽITÍ E-SHOPU V
OBCHODECH

Pokud by se pro stejný účel použil smysluplný text, bylo by těžké hodnotit pouze vzhled, aniž by se pozorovatel nechal svést ke čtení obsahu. Pokud by byl naopak použit nesmyslný, ale pravidelný text oko by při posuzování vzhledu bylo vyrušováno pravidelnou strukturou textu, která se od běžného textu liší. Text lorem ipsum na první pohled připomíná běžný text, slova jsou různě dlouhá, frekvence písmen je podobná běžné řeči, interpunkce vypadá přirozeně atd.

Banner

Profesionální pokladní systém awis obchod

Hledáte pokladní systém, který zvládne pořádnou zátěž, velké množství transakcí a přihlášených uživatelů? Naše profesionální řešení se vyznačuje téměř nerozbitným dotykovým monitorem a profesionálním pokladním systémem.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.