Pokladní systémy s platební bránou

Logo AWIS - header

Logo Pexeso

Platební brána ComGate umožňuje využití desítek platebních metod, které můžete mít integrované přímo v našich pokladních systémech. Jedná se například o klasické internetové platby kartou, bankovní převody nebo Apple Pay. Svým zákazníkům tak můžete nabídnout širší spektrum možnosti platby a nemusí být odkázání jen na jednu možnost, která se jim může zdát nepohodlná.

bankovní loga

ComGate podporuje převody z většiny českých, ale i světových bankovních institucí. Na váš web dostaneme klasické bankovní platební tlačítko, které znáte z internetových obchodů a ostatních webů, kde je možné příjímat platby převodem z banky.

Využít můžete také internetové platby kartou Mastercard, Maestro, Visa a další oblíbené platební služby, jako je Apple Pay, MALL Pay a nebo Twisto pay. Všechny platby jsou bezpečné a v provozu 24 hodin denně.

platební metody

Platební bránu používáme i pro své aplikace

Platební bránu ComGate máme integrovanou i v naší aplikaci Já, číšník, která slouží pro kompletní správu rozvozu jídel a můžete jí nahradit rozvozy přes Dáme jídlo a další podobné služby, které si účtují vysoké poplatky.

Integraci platební brány jsme prováděli již u desítek našich klientů. Cena integrace předem nelze určit, protože se odvíjí od množství prací a šíře využití. Pokud máte o službu zájem, neváhejte nás kontaktovat a vše domluvíme.

Banner

GASTRO MODUL PRO ANDROID MOBILNÍ ČÍŠNÍK

  • Šetří čas
  • Šetří peníze
  • Jednoduché ovládání
  • Aktuální nabídka vždy při ruce
  • Lepší koordinace personálu
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.