Export do účetního systému POHODA

Pokladní systém AWIS umožňuje velmi snadný a spolehlivý export dat pro nejpoužívanější účetní systém POHODA

Logo AWIS - header

Používáte pro své podnikání účetní systém POHODA? Ze všech našich pokladních systémů můžete snadno a spolehlivě exportovat vaše přímo pro váš oblíbený účetní systém. Nemusíte nic složitě přepisovat nebo hledat další cesty, jak data do POHODY dostat. Vše můžete jednoduše vyexportovat a zpracovávat své účetnictví, tak jak jste zvyklí. Exporty dat využijete i v případě, že máte externí účetní, která nemá přístup přímo do vašeho pokladního systému.

Výhody přímého exportu do POHODY

Pokladní systém AWIS Obchod - Tisk štítků s cenou
  • rychlé zpracování tržeb
  • práce v prostředí na které jste zvyklí
  • všechna data pro externí účetní
  • omezení chybovosti při přepisování
  • úspora času a práce

POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Banner

Profesionální pokladní systém awis obchod

Hledáte pokladní systém, který zvládne pořádnou zátěž, velké množství transakcí a přihlášených uživatelů? Naše profesionální řešení se vyznačuje téměř nerozbitným dotykovým monitorem a profesionálním pokladním systémem.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.