Dopřejte si radost z dokonalosti servisu

Proč byste chtěli mít zbytečné starosti a stres, když můžete mít pohodu a jistotu, že se o vaše záležitosti někdo postará? Vždyť co může být horší než neustálé telefonování a zjišťování situace se servisem zařízení, které opravdu potřebujete? U nás to jde jinak! Máme spolehlivý a šikovný tým a vy pohodu. Svěřte nám servis své pokladny a o nic se nestarejte. Vše zařídíme my.

Dopřejte si radost z dokonalosti našich profesionálních pokladen

Nechcete odfláknutou pokladnu, která vydrží pár měsíců? Máte recht! Za svoje peníze si zasloužíte kvalitní pokladnu, která něco vydrží. U nás jich je na výběr spousty a navíc jsme na trhu už víc než 20 let, takže je máme pořádně vyzkoušené.

Dopřejte si radost z dokonalosti našich pokladních systémů

Máte dost složitých pokladních systémů, u jejichž nastavení strávíte dlouhé hodiny? Rozumíme a posloucháme. My děláme pokladní systémy pro lidi, ne pro techniky a vývojáře. Jsou intuitivní, snadné na ovládání a zvládnou všechno, co od nich potřebujete. PEXESO se hodí do menších prodejen a restaurací a AWIS do velkoobchodů a do velkých provozoven, kde to frčí.

Dopřejte si radost z dokonalosti našich obchodníků

Štve vás, když to do vás obchoďáci perou „horem dolem“, snaží se pouze prodat a neřeší skutečné problémy? Naši obchodníci mají rozsáhlé zkušenosti z gastro provozů a obchodů. Umí naslouchat, vžít se do vaší situace a nabídnout takové pokladní řešení, které pomůže. A co víc? Po výběru pokladny váš vztah nekončí, ale teprve začíná. Buďte si jisti, že kdykoliv budete potřebovat, na svého obchodníka se můžete s důvěrou vždycky obrátit.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.