Reference Obchod

Home » Reference Obchod

Jsme rádi, že naše AWIS pokladny využíváte a jste s nimi spokojeni. Vážíme si vašich nápadů i rad, jak systém vylepšit a snažíme se na ně aktivně reagovat. Také nás velmi těší vaše milá slova, která zde s vaším dovolením uvádíme. Děkujeme, jste skvělí.

2000 +
Klientů
2
Země
3500 +
Instalací
20
Let na trhu
http://reference%20Salon%20Bára%20styl

Salon Bára styl

Salon Bára styl využívá pokladní systém AWIS Obchod, který má propracovanou zákaznickou evidenci, přehledné statistiky prodeje a je možné k němu připojit i platební terminály.

http://trhy%20kampa

Trhy - Kampa

Pražská Kampa je jedno z míst, kde můžete na trhu vidět naše pokladny. Prodejci využívají pokladní systém AWIS Obchod, který snadno napojíte na centrální pokladnu a můžete tak vzdáleně spravovat několik pokladen najednou.

http://AWIS%20Obchod%20-%20Trhy%20Václavské%20náměstí

Vánoční trhy - Václavské náměstí

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou CATERINGGARDEN, které poskytujeme dotykové pokladní sestavy AWIS Obchod pro vánoční trhy nejen na Václavském náměstí. Pokladny s Windows zvládnou i větší zátěž a tak jsou na větší trhy ideální.

http://reference%20Modea%20Style

Modea style

Hodonínská provozovna firmy Modea style, která se věnuje prodeji luxusního dámského oblečení používá pokladní systém AWIS Obchod na 15″ dotykové pokladně.

http://reference%20trafika%20Kladno

Trafika v Kladně

Trafika v Kladně využívá pokladní systém PEXESO Obchod, kerý je skvělý právě pro menší provozy, jako jsou třeba večerky a další malé prodejny.

http://ovoce%20a%20zelenina%20Bissolo

Cykloservis MIPOS

Ke klientům společnosti EkoBIT patří i cykloservisy. Nově se k nim řadí třeba i cykloservis MIPOS v Moravském Krumlově. Jde o velmi oblíbený podnik, který pro svůj provoz vsadil na náš pokladní systém PEXESO Obchod.

http://AWIS%20Obchod%20-%20trafika%20-%20Jaroslavice

Trafika Jaroslavice

Příjemné setkání s paní Hanou Dvořákovou jsme zakončili instalací pokladního systému AWIS Obchod. Nyní se jí v trafice v Jaroslavicích bude mnohem snadněji obsluhovat a veškerý obchod bude mít absolutně pod kontrolou.

Pietro Filipi

Pietro Filipi má historii sahající až do roku 1993 a vytváří kvalitní dámské a pánské oděvní kolekce. Je nám ctí, že si pro svoje prodejny vybrali náš pokladní systém AWIS Obchod

http://Awis%20Obchod%20-%20Dshops%20Mikulov

Maloobchod v Mikulově

Pokladní systém AWIS Obchod, který je jedním z nejvíce propracovaných pokladních systémů v zemi, nyní používá i DShops v jihomoravském Mikulově.

http://BG%20itallian

The italians wine food

„Hledali jsme kvalitní a stabilní pokladní systém, který by nám ulehčil práci. Jsme rádi, že jsme mohly začít spolupracovat s firmou AWIS, která nám dodává pokladní systém, který dokážeme na dálku spravovat, a proto chod dvou podniků není žádný problém. Velkou úlevou v podniku je váha Decibar se kterou je inventura hotová do půl hodiny, s množstvím různého alkoholu co nabízíme je to neskutečný výkon.“

Karel Burák - Head of Company

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.