Reference Řemesla a služby

Home » Reference Řemesla

Jsme rádi, že naše AWIS pokladny využíváte a jste s nimi spokojeni. Vážíme si vašich nápadů i rad, jak systém vylepšit a snažíme se na ně aktivně reagovat. Také nás velmi těší vaše milá slova, která zde s vaším dovolením uvádíme. Děkujeme, jste skvělí.

2000 +
Klientů
2
Země
3500 +
Instalací
20
Let na trhu
http://Autovrakoviště%20Autoland%20Slušovice

Autovrakoviště Autoland

Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí náhradní díly pro více než 5 tisíc vozů.

http://reference%20Kosagym

Kosagym - Kickbox klub

Bratři Kotíkovi vedou sportovní klub se zaměřením na Kickbox v Horních Počernicích. Využívají pokladní systém AWIS Obchod včetně věrnostního systému, který jim umožnujě lepší péči pro stálé klienty.

http://Wellness%20Rychleby

Wellness Rychleby

Pokladní systém AWIS Obchod našel své využití i ve Wellness centru Rychleby. Společně s pokladním systémem naše firma dodala i RFID čtečky ID karet, které slouží k identifikaci zákazníků a zaměstnanců.

http://reference%20Salon%20Bára%20styl

Salon Bára styl

Salon Bára styl využívá pokladní systém AWIS Obchod, který má propracovanou zákaznickou evidenci, přehledné statistiky prodeje a je možné k němu připojit i platební terminály.

http://Only%20Flowers

Only Flowers

Mezi naše stálé a spokojené klienty se mimo jiné řadí také společnost Only Flowers, která má v Praze hned dvě prodejny a na obou používá pokladní systém AWIS Obchod

http://AWIS%20Obchod%20-%20Auotservis%20ROKRY

Autoservis ROKRY

Strakonický autoservis ROKRY používá pokladní systém AWIS Obchod, který se skvěle hodí právě do takových provozů. Přehledně udržuje skladové zásoby a pomáhá snadněji odbavit klienty.

http://EcoPOS%20v%20iStores

iStores | Apple Premium Reseller

Náš vynikající pokladní systém EcoPOS, který je zcela zdarma, můžete vyzkoušet ve všech prodejnách iStores a to včetně vysokorychlostní bezdrátové tiskárny účtenek.

http://Vodpočívárna

Odpočinkové centrum Vodpočívárna

Pokladní systém pro efektivní provoz – STUDIE

Díky společnosti AWIS, se kterou dlouhodobě konzultuji systémová řešení, jsme vše zvládli bez komplikací a v rekordně
krátkém čase.

Michal Randa - VODPOČÍVÁRNA

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.