DANUBIUS GASTRO 2014 – Bratislava

| #

Ve dnech 30. 1. – 2. 2. 2014 se na Slovensku uskutečnil známý 21. mezinárodní veletrh Danubius Gastro 2014, který se konal kde jinde než v Bratislavě. V roce 2014 totiž naše společnost úspěšně expandovala také k našim sousedům na Slovensko, a proto jsme se rozhodli prezentovat náš pokladní systém také zde. A vzhledem k tomu, že nejsme žádní troškaři, zvolili jsme ten nejznámější a největší gastronomický veletrh na Slovensku a musíme se pochlubit, měli jsme nevídaný úspěch.

DANUBIUS GASTRO je největší gastronomický veletrh na Slovensku

Danubius Gastro je veletrhem, na kterém prezentují firmy ze všech koutů Středoevropského regionu své produkty a služby z oblasti gastronomie a hotelnictví. Najdete zde například profesionální gastronomické vybavení, nábytek, potraviny, nápoje, obalové materiály, marketing a podporu podnikání v gastronomii a samozřejmě velice oblíbený sektor pro moderní gastronomické technologie, jakou jsou pokladní systémy, rezervační a hotelové systémy apod.

Záštitu nad tímto veletrhem dává Ministerstvo zemědělství a rozvoje venkova SR. Odbornou garanci pak zajišťuje Cech pekařů a cukrářů regionu západního Slovenska, Slovenský svaz pekařů, cukrářů a těstovinářů, Slovenská barmanská asociace, Slovenská kávová asociace, Slovenský svaz kuchařů a cukrářů, Svaz obchodu a cestovního ruchu SR, Svaz výrobců hroznů a vína na Slovensku.

Prezentovali jsme pokladní systém PEXESO

Danubius Gastro byl první veletrh, na které jsme prezentovali náš nový pokladní systém PEXESO pro android. Tento pokladní systém, který bude oficiálně uveden na trh již v květnu 2014, měl mezi návštěvníky naší expozice velmi kladný ohlas. Návštěvníci měli možnost si ho osobně vyzkoušet jak na pokladních terminálech, tak na tabletech a mobilních telefonech a všem se moc líbil. Největší ohlas mělo jeho grafické zpracování, které bylo koncipováno pro uživatelskou jednoduchost, ale také efektivní a rychlou práci při účtování.

Díky tomuto veletrhu jsme navázali velké množství nových kontaktů a získali nové potenciální klienty, kteří se přihlásili k předprodeji PEXESA. Bylo nám velkou ctí se seznámit se slovenským trhem a po celkovém zhodnocení tohoto veletrhu již teď víme, jak velký potenciál na Slovensku máme.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.