E-shop a pokladní systém

| #

E-shop a fungující pokladní systém ve firmě jde často ruku v ruce. Mnoho začínajících živnostníků ale zapomíná na to, že při výběru těch nejvhodnějších produktů je potřeba se zaměřit i na propojení pokladního systému na už zmíněný e-shop.

Ze zkušeností naší společnosti EkoBIT totiž víme, že podnikatelé si často nejprve zaobírají tvorbou e-shopu a na pokladní software trochu zapomínají. Ve firmě by si ale často měli pořizovat obě věci najednou.

Po celé České republice v současné chvíli funguje hned několik tisíc e-shopů. Velká část z nich ale není na pokladní systém dobře propojena. Byznysmeni by tak měli při tvorbě svého podnikatelského plánu více myslet na to, že ke svému e-shopu mohou v budoucnu potřebovat právě i pokladnu. I proto by tak měl vybírat systém, který takové propojení dostatečně umožňuje.

Společnost EkoBIT pak může v tomto ohledu nabídnout skvělé řešení. Řada našich pokladních systémů totiž je na propojení s e-shopem skvěle připravena. Příkladem je třeba pokladní systém AWIS, který nabízí propojení na Prestashop.

Pokud se propojení e-shopu s pokladním systémem neřeší už v úplném počátku firmy, je často následné zakázkové propojení velmi drahým řešením. Zároveň je to i časově náročné a většina společností zvládne zcela dotáhnout takové propojení až za několik měsíců od zadání.

Ze zkušeností naší společností EkoBIT proto můžeme všem živnostníkům doporučit, aby se zbytečně nevydaly na tuto krkolomnou a drahou cestu.

Mohlo by vás zajímat

mobilní číšník
Gastro, Vylepšení
Zaregistrovali jste, že jsme připravili podrobný návod k aplikaci Mobilní číšník pro jeden z nejoblíbenějších pokladních systémů…
číst více
Slovník obchodních pojmů
Slovník obchodních pojmů
Náklady příštích období jsou termínem, který souvisí s problematikou účetnictví. Jde o výdaje již uskutečněné, které ale mají…
číst více
Bissolo
Instalace, Obchod
Před pár týdny jsme se jako společnost EkoBIT vrátili za spokojeným klientem na Moravu, který se po pár měsících od prvního objednávky…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.