E-shop a pokladní systém

| #

E-shop a fungující pokladní systém ve firmě jde často ruku v ruce. Mnoho začínajících živnostníků ale zapomíná na to, že při výběru těch nejvhodnějších produktů je potřeba se zaměřit i na propojení pokladního systému na už zmíněný e-shop.

Ze zkušeností naší společnosti EkoBIT totiž víme, že podnikatelé si často nejprve zaobírají tvorbou e-shopu a na pokladní software trochu zapomínají. Ve firmě by si ale často měli pořizovat obě věci najednou.

Po celé České republice v současné chvíli funguje hned několik tisíc e-shopů. Velká část z nich ale není na pokladní systém dobře propojena. Byznysmeni by tak měli při tvorbě svého podnikatelského plánu více myslet na to, že ke svému e-shopu mohou v budoucnu potřebovat právě i pokladnu. I proto by tak měl vybírat systém, který takové propojení dostatečně umožňuje.

Společnost EkoBIT pak může v tomto ohledu nabídnout skvělé řešení. Řada našich pokladních systémů totiž je na propojení s e-shopem skvěle připravena. Příkladem je třeba pokladní systém AWIS, který nabízí propojení na Prestashop.

Pokud se propojení e-shopu s pokladním systémem neřeší už v úplném počátku firmy, je často následné zakázkové propojení velmi drahým řešením. Zároveň je to i časově náročné a většina společností zvládne zcela dotáhnout takové propojení až za několik měsíců od zadání.

Ze zkušeností naší společností EkoBIT proto můžeme všem živnostníkům doporučit, aby se zbytečně nevydaly na tuto krkolomnou a drahou cestu.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.