E-shop a pokladní systém

| #

E-shop a fungující pokladní systém ve firmě jde často ruku v ruce. Mnoho začínajících živnostníků ale zapomíná na to, že při výběru těch nejvhodnějších produktů je potřeba se zaměřit i na propojení pokladního systému na už zmíněný e-shop.

Ze zkušeností naší společnosti EkoBIT totiž víme, že podnikatelé si často nejprve zaobírají tvorbou e-shopu a na pokladní software trochu zapomínají. Ve firmě by si ale často měli pořizovat obě věci najednou.

Po celé České republice v současné chvíli funguje hned několik tisíc e-shopů. Velká část z nich ale není na pokladní systém dobře propojena. Byznysmeni by tak měli při tvorbě svého podnikatelského plánu více myslet na to, že ke svému e-shopu mohou v budoucnu potřebovat právě i pokladnu. I proto by tak měl vybírat systém, který takové propojení dostatečně umožňuje.

Společnost EkoBIT pak může v tomto ohledu nabídnout skvělé řešení. Řada našich pokladních systémů totiž je na propojení s e-shopem skvěle připravena. Příkladem je třeba pokladní systém AWIS, který nabízí propojení na Prestashop.

Pokud se propojení e-shopu s pokladním systémem neřeší už v úplném počátku firmy, je často následné zakázkové propojení velmi drahým řešením. Zároveň je to i časově náročné a většina společností zvládne zcela dotáhnout takové propojení až za několik měsíců od zadání.

Ze zkušeností naší společností EkoBIT proto můžeme všem živnostníkům doporučit, aby se zbytečně nevydaly na tuto krkolomnou a drahou cestu.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.