E-shop a pokladní systém

| #

E-shop a fungující pokladní systém ve firmě jde často ruku v ruce. Mnoho začínajících živnostníků ale zapomíná na to, že při výběru těch nejvhodnějších produktů je potřeba se zaměřit i na propojení pokladního systému na už zmíněný e-shop.

Ze zkušeností naší společnosti EkoBIT totiž víme, že podnikatelé si často nejprve zaobírají tvorbou e-shopu a na pokladní software trochu zapomínají. Ve firmě by si ale často měli pořizovat obě věci najednou.

Po celé České republice v současné chvíli funguje hned několik tisíc e-shopů. Velká část z nich ale není na pokladní systém dobře propojena. Byznysmeni by tak měli při tvorbě svého podnikatelského plánu více myslet na to, že ke svému e-shopu mohou v budoucnu potřebovat právě i pokladnu. I proto by tak měl vybírat systém, který takové propojení dostatečně umožňuje.

Společnost EkoBIT pak může v tomto ohledu nabídnout skvělé řešení. Řada našich pokladních systémů totiž je na propojení s e-shopem skvěle připravena. Příkladem je třeba pokladní systém AWIS, který nabízí propojení na Prestashop.

Pokud se propojení e-shopu s pokladním systémem neřeší už v úplném počátku firmy, je často následné zakázkové propojení velmi drahým řešením. Zároveň je to i časově náročné a většina společností zvládne zcela dotáhnout takové propojení až za několik měsíců od zadání.

Ze zkušeností naší společností EkoBIT proto můžeme všem živnostníkům doporučit, aby se zbytečně nevydaly na tuto krkolomnou a drahou cestu.

Mohlo by vás zajímat

Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.