AWIS GASTRO – Motorest Stříbrný Smrk

| #

Poslední dobou se to u nás ve firmě novými instalacemi jen hemží. Před pár dny jsme se dostali třeba do Šumperka, kde jsme naše pokladní systémy úspěšně nainstalovali v tamějším Motorestu Stříbrný Smrk. Vydali jsme se ale třeba i do krásného města Šternberk.

Na Šumpersku i v okolí Šternberka si tamější živnostníci vybrali náš pokladní systém AWIS PROFI GASTRO, který je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

Samozřejmostí pokladního systému AWIS PROFI GASTRO, který je k mání i na našem e-shopu, je jeho české provedení. Vhodný ale může být případně i pro cizince, neboť funguje i v anglickém nebo ruském jazyce. Systém je snadno ovladatelný, všechny jeho funkce jsou přehledně uspořádány pro co největší pohodlí a komfort. Podpora systému Windows 10 a rychlé SSD disky v pokladnách zároveň systému zajistí co nejlepší stabilitu i výkon.

Instalace tohoto pokladního systému ve šternberské trafice, galanterii i v Motorestu Stříbrný Smrt nedaleko Šumperka proběhla hladce. Majitele i personál jsme zaškolili, a ti nás na oplátku odměnili jejich skvělou náladou i přístupem.

V Motorestu nás zároveň pohostili i chutným jídlem. Objednali jsme si tam výborný steak a burgery. Motorest Stříbrný Smrt proto můžeme s radostí a klidným svědomím doporučit i ostatním. Pokud někdy kolem tohoto gastronomického podniku pojedete, určitě tento krásný motorest vyzkoušejte.

Mohlo by vás zajímat

Pokladny AWIS - trhy Kampa
Ostrov na řece Vltava v Praze na Malé Straně. To je Kampa, která je podle mnohých tím nejhezčím městským ostrovem světa. I tam jsme…
číst více
Pokladny Awis na pražském hradě
Vánoce jsou sice už za námi, ale jako EkoBIT jsme i během tohoto období měli spoustu práce. O naše pokladní systémy totiž byl obrovský…
číst více
Pexeso Obchod - cykloservis mipos
Instalace, Obchod
Ke klientům společnosti EkoBIT patří i cykloservisy. Nově se k nim řadí třeba i cykloservis MIPOS v Moravském Krumlově. Jde o…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.