AWIS GASTRO – Motorest Stříbrný Smrk

| #

Poslední dobou se to u nás ve firmě novými instalacemi jen hemží. Před pár dny jsme se dostali třeba do Šumperka, kde jsme naše pokladní systémy úspěšně nainstalovali v tamějším Motorestu Stříbrný Smrk. Vydali jsme se ale třeba i do krásného města Šternberk.

Na Šumpersku i v okolí Šternberka si tamější živnostníci vybrali náš pokladní systém AWIS PROFI GASTRO, který je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

Samozřejmostí pokladního systému AWIS PROFI GASTRO, který je k mání i na našem e-shopu, je jeho české provedení. Vhodný ale může být případně i pro cizince, neboť funguje i v anglickém nebo ruském jazyce. Systém je snadno ovladatelný, všechny jeho funkce jsou přehledně uspořádány pro co největší pohodlí a komfort. Podpora systému Windows 10 a rychlé SSD disky v pokladnách zároveň systému zajistí co nejlepší stabilitu i výkon.

Instalace tohoto pokladního systému ve šternberské trafice, galanterii i v Motorestu Stříbrný Smrt nedaleko Šumperka proběhla hladce. Majitele i personál jsme zaškolili, a ti nás na oplátku odměnili jejich skvělou náladou i přístupem.

V Motorestu nás zároveň pohostili i chutným jídlem. Objednali jsme si tam výborný steak a burgery. Motorest Stříbrný Smrt proto můžeme s radostí a klidným svědomím doporučit i ostatním. Pokud někdy kolem tohoto gastronomického podniku pojedete, určitě tento krásný motorest vyzkoušejte.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.