AWIS GASTRO – Motorest Stříbrný Smrk

| #

Poslední dobou se to u nás ve firmě novými instalacemi jen hemží. Před pár dny jsme se dostali třeba do Šumperka, kde jsme naše pokladní systémy úspěšně nainstalovali v tamějším Motorestu Stříbrný Smrk. Vydali jsme se ale třeba i do krásného města Šternberk.

Na Šumpersku i v okolí Šternberka si tamější živnostníci vybrali náš pokladní systém AWIS PROFI GASTRO, který je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

Samozřejmostí pokladního systému AWIS PROFI GASTRO, který je k mání i na našem e-shopu, je jeho české provedení. Vhodný ale může být případně i pro cizince, neboť funguje i v anglickém nebo ruském jazyce. Systém je snadno ovladatelný, všechny jeho funkce jsou přehledně uspořádány pro co největší pohodlí a komfort. Podpora systému Windows 10 a rychlé SSD disky v pokladnách zároveň systému zajistí co nejlepší stabilitu i výkon.

Instalace tohoto pokladního systému ve šternberské trafice, galanterii i v Motorestu Stříbrný Smrt nedaleko Šumperka proběhla hladce. Majitele i personál jsme zaškolili, a ti nás na oplátku odměnili jejich skvělou náladou i přístupem.

V Motorestu nás zároveň pohostili i chutným jídlem. Objednali jsme si tam výborný steak a burgery. Motorest Stříbrný Smrt proto můžeme s radostí a klidným svědomím doporučit i ostatním. Pokud někdy kolem tohoto gastronomického podniku pojedete, určitě tento krásný motorest vyzkoušejte.

Mohlo by vás zajímat

Pokladny AWSI - James Dean
Gastro, Obecné
Firemní večírky společnosti EkoBIT se v posledních letech odehrávali už v celé řadě restaurací. Naposledy se naše parta dostala…
číst více
AWIS Obchod - Keraservis - Brno
Instalace, Obchod
Je to už sedm let, co naše systémy poprvé poptávala i brněnská společnost Keraservis. Ta se věnuje komplexním službám v řešení…
číst více
Awis Obchod - Dshops - Mikulov
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy používá řada obchodů po celé České republice. Před pár týdny jsme třeba instalovali náš pokladní systém v…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.