AWIS GASTRO – Motorest Stříbrný Smrk

| #

Poslední dobou se to u nás ve firmě novými instalacemi jen hemží. Před pár dny jsme se dostali třeba do Šumperka, kde jsme naše pokladní systémy úspěšně nainstalovali v tamějším Motorestu Stříbrný Smrk. Vydali jsme se ale třeba i do krásného města Šternberk.

Na Šumpersku i v okolí Šternberka si tamější živnostníci vybrali náš pokladní systém AWIS PROFI GASTRO, který je jedním z nejpropracovanějších systémů pro gastronomický sektor na celém českém trhu. Tento pokladní systém můžeme doporučit třeba pro restaurace, kavárny, pizzerie, penziony i hotely.

Samozřejmostí pokladního systému AWIS PROFI GASTRO, který je k mání i na našem e-shopu, je jeho české provedení. Vhodný ale může být případně i pro cizince, neboť funguje i v anglickém nebo ruském jazyce. Systém je snadno ovladatelný, všechny jeho funkce jsou přehledně uspořádány pro co největší pohodlí a komfort. Podpora systému Windows 10 a rychlé SSD disky v pokladnách zároveň systému zajistí co nejlepší stabilitu i výkon.

Instalace tohoto pokladního systému ve šternberské trafice, galanterii i v Motorestu Stříbrný Smrt nedaleko Šumperka proběhla hladce. Majitele i personál jsme zaškolili, a ti nás na oplátku odměnili jejich skvělou náladou i přístupem.

V Motorestu nás zároveň pohostili i chutným jídlem. Objednali jsme si tam výborný steak a burgery. Motorest Stříbrný Smrt proto můžeme s radostí a klidným svědomím doporučit i ostatním. Pokud někdy kolem tohoto gastronomického podniku pojedete, určitě tento krásný motorest vyzkoušejte.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.