Návod na Mobilní číšník

| #

Zaregistrovali jste, že jsme připravili podrobný návod k aplikaci Mobilní číšník pro jeden z nejoblíbenějších pokladních systémů AWIS? A tedy takové technologické novince, díky které obsluha ve svém zařízení vidí jasný přehled stolů a může okamžitě vytvořit objednávku, která se odešle na hlavní pokladnu do kuchyně, nebo třeba na bar?

Aplikaci Mobilní číšník je ideální možností, jak zajistit snadné objednávání i ze vzdálenějších míst v restauraci jako jsou terasy, zahrádky nebo třeba pláž. Vaše obsluha má díky tomu aktuální nabídku vždy v rukou a může tak Vaše hosty mnohem rychleji obsloužit.

Zjistili jsme, že díky aplikaci Mobilní číšník se Vám citelně sníží časové náklady na obsluhu. Oproti klasické tužce a papíru jde podle našeho testu asi o polovinu času.

Testu se zúčastnil číšník v restauraci, která má kapacitu 120 míst. Obsazenost byla v obou případech cca padesáti procentní, a tedy, že v danou chvíli, kdy testování probíhalo, bylo v restauraci 60 reálných zákazníků, kteří měli hlad a žízeň. Jednoznačné výsledky testu, které hovoří ve prospěch této skvělé aplikace, naleznete zde.

Obrovskou výhodou pro Vás je, že zařízení Vám v případě objednávky od nás dorazí přímo s nainstalovanou aplikací a s propojením mobilního číšníka s pokladním systémem AWIS Vám pomůže náš zkušený pracovník.

Určitě se ale nebojte, neboť ovládání je velmi jednoduché i intuitivní a práci tak zvládne opravdu každý. Propojení nastane prostřednictvím přihlašovacích údajů, které jsou vždy jedinečné a vytvořené přímo pro Vás. K dostání je ihned na našem e-shopu.

Mohlo by vás zajímat

Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.