Návod na Mobilní číšník

| #

Zaregistrovali jste, že jsme připravili podrobný návod k aplikaci Mobilní číšník pro jeden z nejoblíbenějších pokladních systémů AWIS? A tedy takové technologické novince, díky které obsluha ve svém zařízení vidí jasný přehled stolů a může okamžitě vytvořit objednávku, která se odešle na hlavní pokladnu do kuchyně, nebo třeba na bar?

Aplikaci Mobilní číšník je ideální možností, jak zajistit snadné objednávání i ze vzdálenějších míst v restauraci jako jsou terasy, zahrádky nebo třeba pláž. Vaše obsluha má díky tomu aktuální nabídku vždy v rukou a může tak Vaše hosty mnohem rychleji obsloužit.

Zjistili jsme, že díky aplikaci Mobilní číšník se Vám citelně sníží časové náklady na obsluhu. Oproti klasické tužce a papíru jde podle našeho testu asi o polovinu času.

Testu se zúčastnil číšník v restauraci, která má kapacitu 120 míst. Obsazenost byla v obou případech cca padesáti procentní, a tedy, že v danou chvíli, kdy testování probíhalo, bylo v restauraci 60 reálných zákazníků, kteří měli hlad a žízeň. Jednoznačné výsledky testu, které hovoří ve prospěch této skvělé aplikace, naleznete zde.

Obrovskou výhodou pro Vás je, že zařízení Vám v případě objednávky od nás dorazí přímo s nainstalovanou aplikací a s propojením mobilního číšníka s pokladním systémem AWIS Vám pomůže náš zkušený pracovník.

Určitě se ale nebojte, neboť ovládání je velmi jednoduché i intuitivní a práci tak zvládne opravdu každý. Propojení nastane prostřednictvím přihlašovacích údajů, které jsou vždy jedinečné a vytvořené přímo pro Vás. K dostání je ihned na našem e-shopu.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.