PEXESO Gastro – hrad Veveří

| #

Pokladní systémy naší společnosti EkoBIT se před pár dny dostaly už i na hrad, a to konkrétně na Veveří kousek od Brna. Majitelé tamějšího restauračního podniku si u nás pro své fungování vybrali hned tři pokladní systémy PEXESO, centrální pokladnu na vzdálenou správou všech těchto kas i Viva terminály.

Pokladní systém PEXESO Gastro je skvělou variantou pro všechny restaurace, hospůdky, i další nejrůznější gastronomické provozovny. Jeho ovládání je snadné, neboť jsme se ho snažili nakomponovat tak, aby práci s ním zvládl opravdu každý.

S pokladním systémem PEXESO získáte kompletní správu vašeho podniku, který budete moci ovládat i vzdáleně přímo z vašeho telefonu. PEXESO Gastro nabízí i komplexní rozvozový modul, rozdělení účtů podle stolů a skupin, seznam alergenů nebo třeba nastavitelnou mapu stolů. Samozřejmostí je i vedení skladového hospodářství, přehledné správy produktů, okamžité pomoci na jedno kliknutí nebo rychlé přepínání jednotlivých uživatelů.

Provozovatele restauračního podniku na Veveří oslovila i naše centrální pokladna. Získali totiž díky ní přehled nad všemi finančními, skladovými a informačními toky přímo z webového prostředí. Tento výrobek totiž dá díky všem nashromážděným informacím na jednom místě ten správný řád.

Hradním živnostníkům práci nově ulehčují i naše tři Viva terminály, které jsou mimo jiné k dostání i na našem e-shopu.

Celá instalace našich systémů na Veveří byla nezapomenutelná a už se moc těšíme na další návštěvu. Díky skvělému počasí i dostatku času jsme si celý hrad prošli a podívali jsme se i po okolí.

Ideální volba na jeden z víkendových výletů, a to třeba i s dětmi. Hrad Veveří i místní restaurační podnik všema deseti doporučujeme!

Mohlo by vás zajímat

dotyková pokladna - kemp Panorama
Gastro, Instalace
Vedra v letošním roce dorazila už během června, a i proto se náš EkoBIT tým dostal v minulých dnech i do prvních kempů. Patřil mezi ně…
číst více
AWIS Gastro - WOOD & STEAK
Gastro, Instalace
Znáte pražskou restauraci WOOD & STEAK na Vinohradech? Tak to byste měli, protože takový steak vám jen tak někde nepřipraví. Od nás si…
číst více
Awis Gastro - metro-disco-bar
Gastro, Instalace
Víte, kde je nejdelší bar v České republice? Je to v Praze kousek od centra u výstupu ze stanice metra Můstek, kde jsme před pár dny…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.