PEXESO Gastro – hrad Veveří

| #

Pokladní systémy naší společnosti EkoBIT se před pár dny dostaly už i na hrad, a to konkrétně na Veveří kousek od Brna. Majitelé tamějšího restauračního podniku si u nás pro své fungování vybrali hned tři pokladní systémy PEXESO, centrální pokladnu na vzdálenou správou všech těchto kas i Viva terminály.

Pokladní systém PEXESO Gastro je skvělou variantou pro všechny restaurace, hospůdky, i další nejrůznější gastronomické provozovny. Jeho ovládání je snadné, neboť jsme se ho snažili nakomponovat tak, aby práci s ním zvládl opravdu každý.

S pokladním systémem PEXESO získáte kompletní správu vašeho podniku, který budete moci ovládat i vzdáleně přímo z vašeho telefonu. PEXESO Gastro nabízí i komplexní rozvozový modul, rozdělení účtů podle stolů a skupin, seznam alergenů nebo třeba nastavitelnou mapu stolů. Samozřejmostí je i vedení skladového hospodářství, přehledné správy produktů, okamžité pomoci na jedno kliknutí nebo rychlé přepínání jednotlivých uživatelů.

Provozovatele restauračního podniku na Veveří oslovila i naše centrální pokladna. Získali totiž díky ní přehled nad všemi finančními, skladovými a informačními toky přímo z webového prostředí. Tento výrobek totiž dá díky všem nashromážděným informacím na jednom místě ten správný řád.

Hradním živnostníkům práci nově ulehčují i naše tři Viva terminály, které jsou mimo jiné k dostání i na našem e-shopu.

Celá instalace našich systémů na Veveří byla nezapomenutelná a už se moc těšíme na další návštěvu. Díky skvělému počasí i dostatku času jsme si celý hrad prošli a podívali jsme se i po okolí.

Ideální volba na jeden z víkendových výletů, a to třeba i s dětmi. Hrad Veveří i místní restaurační podnik všema deseti doporučujeme!

Mohlo by vás zajímat

AWIS Obchod - Modea style Hodonín
Instalace, Obchod
Navázali jsme úspěšnou spolupráci s Hodonínskou provozovnou Modea style Před pár dny jsme zahájili spolupráci s oblíbeným hodonínským…
číst více
Gastro, Obchod, Vylepšení
Nová sazba DPH od 1.1.2024 Od 1.1.2024 začíná platit nová snížená 12% sazba DPH. Ruší se tak dvě snížené sazby 10 % a 15 %. Některé…
číst více
Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.