PEXESO Gastro – hrad Veveří

| #

Pokladní systémy naší společnosti EkoBIT se před pár dny dostaly už i na hrad, a to konkrétně na Veveří kousek od Brna. Majitelé tamějšího restauračního podniku si u nás pro své fungování vybrali hned tři pokladní systémy PEXESO, centrální pokladnu na vzdálenou správou všech těchto kas i Viva terminály.

Pokladní systém PEXESO Gastro je skvělou variantou pro všechny restaurace, hospůdky, i další nejrůznější gastronomické provozovny. Jeho ovládání je snadné, neboť jsme se ho snažili nakomponovat tak, aby práci s ním zvládl opravdu každý.

S pokladním systémem PEXESO získáte kompletní správu vašeho podniku, který budete moci ovládat i vzdáleně přímo z vašeho telefonu. PEXESO Gastro nabízí i komplexní rozvozový modul, rozdělení účtů podle stolů a skupin, seznam alergenů nebo třeba nastavitelnou mapu stolů. Samozřejmostí je i vedení skladového hospodářství, přehledné správy produktů, okamžité pomoci na jedno kliknutí nebo rychlé přepínání jednotlivých uživatelů.

Provozovatele restauračního podniku na Veveří oslovila i naše centrální pokladna. Získali totiž díky ní přehled nad všemi finančními, skladovými a informačními toky přímo z webového prostředí. Tento výrobek totiž dá díky všem nashromážděným informacím na jednom místě ten správný řád.

Hradním živnostníkům práci nově ulehčují i naše tři Viva terminály, které jsou mimo jiné k dostání i na našem e-shopu.

Celá instalace našich systémů na Veveří byla nezapomenutelná a už se moc těšíme na další návštěvu. Díky skvělému počasí i dostatku času jsme si celý hrad prošli a podívali jsme se i po okolí.

Ideální volba na jeden z víkendových výletů, a to třeba i s dětmi. Hrad Veveří i místní restaurační podnik všema deseti doporučujeme!

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.