Pexeso Gastro na Dotykačku – Hospůdka V Židech – Lomnice

| #Novinky

Právě jsme přijeli z jihomoravského města Lomnice, kde jsme strávili skvělé odpoledne. Pracovně jsme tam navštívili tamější Hospůdku v Židech, kde jste instalovali náš pokladní systém PEXESO Gastro na původní hardware od Dotykačky.

Pokladní systém PEXESO Gastro je skvělou variantou nejen pro všechny restaurace a hospůdky. Díky svým funkcím jde o skvělou volbu i pro penziony, hotely a jiné nejrůznější gastronomické provozovny.

Ovládání pokladního systému PEXESO Gastro je snadné. Snažili jsme se ho nakomponovat tak, aby práci s ním zvládl opravdu každý. S tímto pokladním systémem získáte kompletní správu vašeho podniku, který budete moci ovládat i vzdáleně přímo z vašeho telefonu.

PEXESO Gastro nabízí komplexní rozvozový modul, rozdělení účtů podle stolů a skupin, seznam alergenů nebo třeba nastavitelnou mapu stolů. Samozřejmostí je i vedení skladového hospodářství, přehledné správy produktů, okamžité pomoci na jedno kliknutí nebo rychlé přepínání jednotlivých uživatelů.

Pokladní systém PEXESO Gastro velmi ocení i restaurační personál. Servírky, kuchaři a další díky němu zrychlí chod podniku a ušetří nemalé peníze. K mání je i na našem e-shopu, kde se můžete dočíst i další jeho skvělé vymoženosti.

Nově ho používají i jihomoravské Lomnici, kde jeho instalace proběhla snadno a během chvíle. Pokud někdy přes toto malebné moravské město pojedete, určitě se do Hospody v Židech stavte. Během instalace našeho pokladního systému PEXESO nám tak připravili luxusní občerstvení, díky čemuž jsme zjistili, že tam opravdu skvěle vaří. Při té příležitosti tu můžete třeba i vyzkoušet náš mezi gastronomickými podniky velmi oblíbený systém PEXESO Gastro.

Mohlo by vás zajímat

dotyková pokladna - kemp Panorama
Gastro, Instalace
Vedra v letošním roce dorazila už během června, a i proto se náš EkoBIT tým dostal v minulých dnech i do prvních kempů. Patřil mezi ně…
číst více
AWIS Gastro - WOOD & STEAK
Gastro, Instalace
Znáte pražskou restauraci WOOD & STEAK na Vinohradech? Tak to byste měli, protože takový steak vám jen tak někde nepřipraví. Od nás si…
číst více
Awis Gastro - metro-disco-bar
Gastro, Instalace
Víte, kde je nejdelší bar v České republice? Je to v Praze kousek od centra u výstupu ze stanice metra Můstek, kde jsme před pár dny…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.