Pexeso Gastro na Dotykačku – Hospůdka V Židech – Lomnice

| #Novinky

Právě jsme přijeli z jihomoravského města Lomnice, kde jsme strávili skvělé odpoledne. Pracovně jsme tam navštívili tamější Hospůdku v Židech, kde jste instalovali náš pokladní systém PEXESO Gastro na původní hardware od Dotykačky.

Pokladní systém PEXESO Gastro je skvělou variantou nejen pro všechny restaurace a hospůdky. Díky svým funkcím jde o skvělou volbu i pro penziony, hotely a jiné nejrůznější gastronomické provozovny.

Ovládání pokladního systému PEXESO Gastro je snadné. Snažili jsme se ho nakomponovat tak, aby práci s ním zvládl opravdu každý. S tímto pokladním systémem získáte kompletní správu vašeho podniku, který budete moci ovládat i vzdáleně přímo z vašeho telefonu.

PEXESO Gastro nabízí komplexní rozvozový modul, rozdělení účtů podle stolů a skupin, seznam alergenů nebo třeba nastavitelnou mapu stolů. Samozřejmostí je i vedení skladového hospodářství, přehledné správy produktů, okamžité pomoci na jedno kliknutí nebo rychlé přepínání jednotlivých uživatelů.

Pokladní systém PEXESO Gastro velmi ocení i restaurační personál. Servírky, kuchaři a další díky němu zrychlí chod podniku a ušetří nemalé peníze. K mání je i na našem e-shopu, kde se můžete dočíst i další jeho skvělé vymoženosti.

Nově ho používají i jihomoravské Lomnici, kde jeho instalace proběhla snadno a během chvíle. Pokud někdy přes toto malebné moravské město pojedete, určitě se do Hospody v Židech stavte. Během instalace našeho pokladního systému PEXESO nám tak připravili luxusní občerstvení, díky čemuž jsme zjistili, že tam opravdu skvěle vaří. Při té příležitosti tu můžete třeba i vyzkoušet náš mezi gastronomickými podniky velmi oblíbený systém PEXESO Gastro.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.