Pexeso Gastro na Dotykačku – Hospůdka V Židech – Lomnice

| #Novinky

Právě jsme přijeli z jihomoravského města Lomnice, kde jsme strávili skvělé odpoledne. Pracovně jsme tam navštívili tamější Hospůdku v Židech, kde jste instalovali náš pokladní systém PEXESO Gastro na původní hardware od Dotykačky.

Pokladní systém PEXESO Gastro je skvělou variantou nejen pro všechny restaurace a hospůdky. Díky svým funkcím jde o skvělou volbu i pro penziony, hotely a jiné nejrůznější gastronomické provozovny.

Ovládání pokladního systému PEXESO Gastro je snadné. Snažili jsme se ho nakomponovat tak, aby práci s ním zvládl opravdu každý. S tímto pokladním systémem získáte kompletní správu vašeho podniku, který budete moci ovládat i vzdáleně přímo z vašeho telefonu.

PEXESO Gastro nabízí komplexní rozvozový modul, rozdělení účtů podle stolů a skupin, seznam alergenů nebo třeba nastavitelnou mapu stolů. Samozřejmostí je i vedení skladového hospodářství, přehledné správy produktů, okamžité pomoci na jedno kliknutí nebo rychlé přepínání jednotlivých uživatelů.

Pokladní systém PEXESO Gastro velmi ocení i restaurační personál. Servírky, kuchaři a další díky němu zrychlí chod podniku a ušetří nemalé peníze. K mání je i na našem e-shopu, kde se můžete dočíst i další jeho skvělé vymoženosti.

Nově ho používají i jihomoravské Lomnici, kde jeho instalace proběhla snadno a během chvíle. Pokud někdy přes toto malebné moravské město pojedete, určitě se do Hospody v Židech stavte. Během instalace našeho pokladního systému PEXESO nám tak připravili luxusní občerstvení, díky čemuž jsme zjistili, že tam opravdu skvěle vaří. Při té příležitosti tu můžete třeba i vyzkoušet náš mezi gastronomickými podniky velmi oblíbený systém PEXESO Gastro.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.