Platební terminál Viva – Just Bagel

| #

K věrným zákazníkům společnosti EkoBIT se řadí i společnost Mikrosport pod vedení zkušených manažerů Pavla Zedníčka a Hanky Kousalové. Oba podnikatelé už před pěti lety u nás zakoupili svůj první pokladní systém AWIS do svého restauračního podniku Just Bagel, kde vás přivítá krásné retro prostředí, milá obsluha, a hlavně i opravdu chutné jídlo. Jen několik dnů zpátky je zaujaly i naše platební terminály Viva, které jsme tam tedy už i úspěšně nainstalovali.

Platební terminál Viva poskytuje skvělou zákaznickou zkušenost. Jde o výkonný POS terminál, díky kterému můžete stahovat všechny potřebné aplikace z obchodu Google Play, který nyní využívají právě už i v pražském gastronomickém podniku Just Bagel.

Jeho předností je vestavěné úložiště 16 GB a Micro SD vstup až pro 128 GB, dále pak zadní fotoaparát 5MP (AF + blesk) pro skener, vestavěná termální tiskárna o rychlosti 70 mm/s pro správný tisk účtenek i štítků. Mezi nesporné klady je potřeba uvést třeba i polohové služby GPS(A-GPS).

Tento platební terminál je vybaven předinstalovanou technologií Viva Wallet Tap on Phone, jež umožňuje snadné přijímání bezkontaktních plateb na chytrém POS, na kterém fungují i všechny ostatní aplikace z obchodu Google Play.

Jednoduše tak můžete přejít od objednávek, evidence zboží a dalších maloobchodních aplikací k přijímání plateb na stejném ergonomickém, špičkovém zařízení s 6-palcovým displejem.

Pražský podnik Just Bagel nabízí podle nás příjemné posezení v jednoduchém a vkusně upraveném malém interiéru bistra. Ověřili jsme, že připravují vynikající bagely a mají i výbornou domácí citronádu. Stojí za to se sem vypravit a ochutnat. My se už nyní těšíme na další návštěvu i ochutnávky jejich skvělých pokrmů.

Mohlo by vás zajímat

pop art gallery Rataj Factory
Instalace, Obchod
Bez pokladního systému se neobjedou ani galerie. Mezi naše klienty se řadí kupříkladu i vynikající pop-artový umělec Josef Rataj, kterého…
číst více
Autovrakoviště Autoland
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí…
číst více
sumup a AWIS
Gastro, Obchod, Obecné
Platebních terminálů je na trhu celá řada. Jako EkoBIT ale dlouhodobě spolupracujeme se společností SumUp, se kterou máme dlouhodobě…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.