Platební terminál Viva – Just Bagel

| #

K věrným zákazníkům společnosti EkoBIT se řadí i společnost Mikrosport pod vedení zkušených manažerů Pavla Zedníčka a Hanky Kousalové. Oba podnikatelé už před pěti lety u nás zakoupili svůj první pokladní systém AWIS do svého restauračního podniku Just Bagel, kde vás přivítá krásné retro prostředí, milá obsluha, a hlavně i opravdu chutné jídlo. Jen několik dnů zpátky je zaujaly i naše platební terminály Viva, které jsme tam tedy už i úspěšně nainstalovali.

Platební terminál Viva poskytuje skvělou zákaznickou zkušenost. Jde o výkonný POS terminál, díky kterému můžete stahovat všechny potřebné aplikace z obchodu Google Play, který nyní využívají právě už i v pražském gastronomickém podniku Just Bagel.

Jeho předností je vestavěné úložiště 16 GB a Micro SD vstup až pro 128 GB, dále pak zadní fotoaparát 5MP (AF + blesk) pro skener, vestavěná termální tiskárna o rychlosti 70 mm/s pro správný tisk účtenek i štítků. Mezi nesporné klady je potřeba uvést třeba i polohové služby GPS(A-GPS).

Tento platební terminál je vybaven předinstalovanou technologií Viva Wallet Tap on Phone, jež umožňuje snadné přijímání bezkontaktních plateb na chytrém POS, na kterém fungují i všechny ostatní aplikace z obchodu Google Play.

Jednoduše tak můžete přejít od objednávek, evidence zboží a dalších maloobchodních aplikací k přijímání plateb na stejném ergonomickém, špičkovém zařízení s 6-palcovým displejem.

Pražský podnik Just Bagel nabízí podle nás příjemné posezení v jednoduchém a vkusně upraveném malém interiéru bistra. Ověřili jsme, že připravují vynikající bagely a mají i výbornou domácí citronádu. Stojí za to se sem vypravit a ochutnat. My se už nyní těšíme na další návštěvu i ochutnávky jejich skvělých pokrmů.

Mohlo by vás zajímat

dotyková pokladna - kemp Panorama
Gastro, Instalace
Vedra v letošním roce dorazila už během června, a i proto se náš EkoBIT tým dostal v minulých dnech i do prvních kempů. Patřil mezi ně…
číst více
AWIS Gastro - WOOD & STEAK
Gastro, Instalace
Znáte pražskou restauraci WOOD & STEAK na Vinohradech? Tak to byste měli, protože takový steak vám jen tak někde nepřipraví. Od nás si…
číst více
Awis Gastro - metro-disco-bar
Gastro, Instalace
Víte, kde je nejdelší bar v České republice? Je to v Praze kousek od centra u výstupu ze stanice metra Můstek, kde jsme před pár dny…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.