Restaurační systém

| #Novinky

Spojením našich aplikací v jeden komplexní program získáte výjimečný restaurační systém s mnoha nadstandardními funkcemi.Restaurační systém AWIS GASTRO je inteligentní, propracovaný, a je možné ho používat online i ve spojení s internetem. Po jeho úspěšné implementaci a zavedení do gastronomického provozu vám bude vrtat hlavou, proč jste si ho nepořídili už dávno.

 

Co dělá restaurační systém AWIS výjimečným

Jedním slovem komplexnost! Propojení všech funkcí, které jsou důležité pro maximální přehled nad tokem nejen informací, ale hlavně financí, utváří restaurační systém výjimečným.

Lze restaurační systém propojit s jiným softwarem

Pro hoteliéry a manažery gastronomických provozů, kteří potřebují restaurační systém propojit i s dalšími moderními technologiemi, jakou jsou například informační, ekonomické, účetní a jiné systémy, nabízíme individuální propojení na téměř jakýkoliv jiný software. Z portfolia našich produktů propojíme AWIS GASTRO na náš ERP a CRM systém UniQ, čím získáte přehled i nad ekonomikou provozu a řízením vztahů se zákazníky.

Obsahem komplexního restauračního systému AWIS je

 • Profesionální pokladní software AWIS GASTRO
 • Dotykový LCD monitor dle výběru + stolní mini PC a Windows 7
 • Pokladní termo tiskárna
 • Bezhotovostní platební terminál
 • Mobilní číšník – terminál pro objednávky a zúčtování
 • Kamerový systém s online propojením přes internet
 • Rezervační systém AWIS RECEPCE pro hotely a ostatní ubytovací zařízení
 • Fakturační program AWIS FAKTURACE
 • CRM systém UniQ pro řízení vztahů se zákazníky
 • ERP – ekonomický a informační systém UniQ
 • Účetní program FlexiBee nebo Pohoda

Pokladní systém AWIS – restaurační systém dělíme na

1. Kasa – část pro obsluhu

Obsahuje všechny funkce pro zúčtování na pokladní kase (dotykový monitor) dle evropských standardů. Pro účtování stačí jeden dotyk, zamykání pokladny pro jednotlivé rajóny, možnost rozdělení uživatelských práv pro zaměstnance a provozovatele, přístup pod jménem a heslem nebo přes magnetickou kartu a čipem. Systém je v českém, slovenském, anglickém a ruském jazyce.

2. Office – část pro manažery

V současné době (2013) systém obsahuje 18 hlavních kategorií v části Office. Kategorie obsahují stovky funkcí, možností, nastavení, propojení aj.

Mohlo by vás zajímat

pop art gallery Rataj Factory
Instalace, Obchod
Bez pokladního systému se neobjedou ani galerie. Mezi naše klienty se řadí kupříkladu i vynikající pop-artový umělec Josef Rataj, kterého…
číst více
Autovrakoviště Autoland
Instalace, Obchod
Naše pokladní systémy se skvěle hodí i pro vrakoviště. Příkladem je třeba společnost Autoland, která v rámci České republiky nabízí…
číst více
sumup a AWIS
Gastro, Obchod, Obecné
Platebních terminálů je na trhu celá řada. Jako EkoBIT ale dlouhodobě spolupracujeme se společností SumUp, se kterou máme dlouhodobě…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


  * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.