Školení personálu iStore v Olomouci

| #Novinky

Před pár dny jsme se vydali do města Olomouc, kde jsme školili personál tamější prodejny iStore. Tam se totiž rozhodli začít používat náš pokladní systém EcoPOS i termální tiskárnu ePrinter, kterou je možné na náš pokladní systém napárovat.

Pokladní systém EcoPOS, který je k dostání na našem e-shopu, není jen o podpoře EET. Skvělé využití najde v mnoha gastronomických podnicích i díky speciálnímu systému na střídaní směn, nastavení plátce a neplátce DPH nebo třeba i importu databáze z předchozího pokladního řešení.

EcoPOS jasně a přehledně zobrazuje měsíční i roční statistky, bezpečným způsobem zálohuje data a podporuje platbu i ve měně euro, a to podle aktuálního kurzu. Samozřejmostí je i podpora plateb prostřednictvím debetních nebo kreditních karet i zasílání tržeb na majitele prostřednictvím e-mailu.

V Olomouci, kde jedna z posledních instalací pokladního systému EcoPOS před pár dny probíhala, také velmi ocenili, že pokladní systém nabízí možnost připojení tiskárny. Naše školení v olomoucké prodejně iStore se tak do velké míry týkalo i termální tiskárny ePrinter, kterou je možné v každé provozovně řetězce iStore vyzkoušet i zakoupit. Zároveň je i tato termální tiskárna účtenek k dostání na našem e-shopu.

S termální tiskárnou účtenek ePrinter to zvládne každý. Nabízí totiž snadné vkládání papíru. Připojení k ní je možné přes USB nebo Bluetooth. Skvělé je, že dokáže vytisknout až 150 kilometrů účtenek. Její výhodou je i možnost speciální montáže na zeď nebo nízká spotřeba elektrické energie, díky čemuž zvládne tiskárna účtenek ePrinter ušetřit oproti ostatním konkurenčním výrobkům až několik stovek korun za energie ročně.

Jak ukázalo i školení ve městě Olomouc, s našimi výrobky panuje mezi zákazníky naprostá spokojenost. Pokud byste měli třeba cestu okolo olomoucké prodejny iStore, stavte se v tomto technologickém ráji, a kromě nového telefonu tam vyzkoušejte i pokladní systém EcoPOS s tiskárnou ePrinter.

Mohlo by vás zajímat

dotyková pokladna - kemp Panorama
Gastro, Instalace
Vedra v letošním roce dorazila už během června, a i proto se náš EkoBIT tým dostal v minulých dnech i do prvních kempů. Patřil mezi ně…
číst více
AWIS Gastro - WOOD & STEAK
Gastro, Instalace
Znáte pražskou restauraci WOOD & STEAK na Vinohradech? Tak to byste měli, protože takový steak vám jen tak někde nepřipraví. Od nás si…
číst více
Awis Gastro - metro-disco-bar
Gastro, Instalace
Víte, kde je nejdelší bar v České republice? Je to v Praze kousek od centra u výstupu ze stanice metra Můstek, kde jsme před pár dny…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.