Školení personálu iStore v Olomouci

| #Novinky

Před pár dny jsme se vydali do města Olomouc, kde jsme školili personál tamější prodejny iStore. Tam se totiž rozhodli začít používat náš pokladní systém EcoPOS i termální tiskárnu ePrinter, kterou je možné na náš pokladní systém napárovat.

Pokladní systém EcoPOS, který je k dostání na našem e-shopu, není jen o podpoře EET. Skvělé využití najde v mnoha gastronomických podnicích i díky speciálnímu systému na střídaní směn, nastavení plátce a neplátce DPH nebo třeba i importu databáze z předchozího pokladního řešení.

EcoPOS jasně a přehledně zobrazuje měsíční i roční statistky, bezpečným způsobem zálohuje data a podporuje platbu i ve měně euro, a to podle aktuálního kurzu. Samozřejmostí je i podpora plateb prostřednictvím debetních nebo kreditních karet i zasílání tržeb na majitele prostřednictvím e-mailu.

V Olomouci, kde jedna z posledních instalací pokladního systému EcoPOS před pár dny probíhala, také velmi ocenili, že pokladní systém nabízí možnost připojení tiskárny. Naše školení v olomoucké prodejně iStore se tak do velké míry týkalo i termální tiskárny ePrinter, kterou je možné v každé provozovně řetězce iStore vyzkoušet i zakoupit. Zároveň je i tato termální tiskárna účtenek k dostání na našem e-shopu.

S termální tiskárnou účtenek ePrinter to zvládne každý. Nabízí totiž snadné vkládání papíru. Připojení k ní je možné přes USB nebo Bluetooth. Skvělé je, že dokáže vytisknout až 150 kilometrů účtenek. Její výhodou je i možnost speciální montáže na zeď nebo nízká spotřeba elektrické energie, díky čemuž zvládne tiskárna účtenek ePrinter ušetřit oproti ostatním konkurenčním výrobkům až několik stovek korun za energie ročně.

Jak ukázalo i školení ve městě Olomouc, s našimi výrobky panuje mezi zákazníky naprostá spokojenost. Pokud byste měli třeba cestu okolo olomoucké prodejny iStore, stavte se v tomto technologickém ráji, a kromě nového telefonu tam vyzkoušejte i pokladní systém EcoPOS s tiskárnou ePrinter.

Mohlo by vás zajímat

CRM eWay
Obecné
Pociťujete neustálý tlak na zvyšování efektivity procesů a udržování vztahů se zákazníky? Doba je zkrátka taková. Pokud nechcete, aby…
číst více
AWIS Obchod - Bissolo Market Italiano
Instalace, Obchod
Pokud hledáte kvalitní obchod s italskými potravinami, neměli byste opomenout Bissolo Market Italiano. V České republice, konkrétně ve…
číst více
AWIS Gastro - restaurace Zlatá Hvězda
Gastro, Instalace
Už více než deset let jako EkoBIT spolupracujeme také s velmi oblíbenou restaurací Zlatá Hvězda Praha. Skvělé jídlo a pití nabízí…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.