Školení personálu iStore v Olomouci

| #Novinky

Před pár dny jsme se vydali do města Olomouc, kde jsme školili personál tamější prodejny iStore. Tam se totiž rozhodli začít používat náš pokladní systém EcoPOS i termální tiskárnu ePrinter, kterou je možné na náš pokladní systém napárovat.

Pokladní systém EcoPOS, který je k dostání na našem e-shopu, není jen o podpoře EET. Skvělé využití najde v mnoha gastronomických podnicích i díky speciálnímu systému na střídaní směn, nastavení plátce a neplátce DPH nebo třeba i importu databáze z předchozího pokladního řešení.

EcoPOS jasně a přehledně zobrazuje měsíční i roční statistky, bezpečným způsobem zálohuje data a podporuje platbu i ve měně euro, a to podle aktuálního kurzu. Samozřejmostí je i podpora plateb prostřednictvím debetních nebo kreditních karet i zasílání tržeb na majitele prostřednictvím e-mailu.

V Olomouci, kde jedna z posledních instalací pokladního systému EcoPOS před pár dny probíhala, také velmi ocenili, že pokladní systém nabízí možnost připojení tiskárny. Naše školení v olomoucké prodejně iStore se tak do velké míry týkalo i termální tiskárny ePrinter, kterou je možné v každé provozovně řetězce iStore vyzkoušet i zakoupit. Zároveň je i tato termální tiskárna účtenek k dostání na našem e-shopu.

S termální tiskárnou účtenek ePrinter to zvládne každý. Nabízí totiž snadné vkládání papíru. Připojení k ní je možné přes USB nebo Bluetooth. Skvělé je, že dokáže vytisknout až 150 kilometrů účtenek. Její výhodou je i možnost speciální montáže na zeď nebo nízká spotřeba elektrické energie, díky čemuž zvládne tiskárna účtenek ePrinter ušetřit oproti ostatním konkurenčním výrobkům až několik stovek korun za energie ročně.

Jak ukázalo i školení ve městě Olomouc, s našimi výrobky panuje mezi zákazníky naprostá spokojenost. Pokud byste měli třeba cestu okolo olomoucké prodejny iStore, stavte se v tomto technologickém ráji, a kromě nového telefonu tam vyzkoušejte i pokladní systém EcoPOS s tiskárnou ePrinter.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.