AWIS EET Box - kompletní řešení
AWIS EET Box - kompletní řešení náhled 1
AWIS EET Box - kompletní řešení náhled 2
AWIS EET Box - kompletní řešení náhled 3
AWIS EET Box - kompletní řešení náhled 4

AWIS EET BOX se slevou 50 %

Popis produktu:
Poskládali jsme levné EET řešení pro všechny malé živnostníky. V EET sestavě za bezkonkurenční cenu dostanete tablet, tiskárnu USB, software AWIS Easy i stojánek. Vše pro vysoký výkon a rychlé zúčtování dotykem.

 

Oddechněte si – přejděte na EET bez problémů. Kupujte nejlevnější profesionální EET řešení. Rozbalte, zapojte, účtujte.

 


Cena sestavy:
9 995 Kč

Co je to sestava AWIS EET Box

Elektrická evidence tržeb zatím funguje pro všechny malé živnostníky spíš jako strašák – nákup EET pokladny, softwaru i tiskárny je často velkou finanční zátěží.

Sestava AWIS EET Box vám ubere vrásek z čela. Komplet jsme poskládali tak, aby vám hardware i software poskytl co nejvyšší výkon a zároveň neudělal díru do kapsy: Dali jsme dohromady výkonný 10″ tablet, USB tiskárnu AWIS, pokladní software pro Windows AWIS Obchod Easy a k tomu stojánek.

Některá levná EET řešení nedokáží malým živnostníkům poskytnout dostatečný počet funkcí. Díky softwaru AWIS Easy pro Windows se vám však dostane do rukou jedno z nejlevnějších EET řešení ve své třídě, které svým výkonem a funkčností předčí všechna očekávání.

AWIS Obchod Easy – výkonné a rychlé účtováníAWIS Obchod Easy – výkonné a rychlé účtování

AWIS EET Box obsahuje software pro Windows Obchod Easy. Jednoduchý pokladní systém podá pomocnou ruku při účtování převážně malým živnostníkům, kteří provozují obchody, maloobchody, či prodejny. Do softwaru jsme vybrali funkce pro vysoký výkon a rychlost zúčtování dotykem, které zvládnou velké množství transakci a přihlášených uživatelů.

Levněji AWIS EET Box nekoupíte

Na malé živnostníky je s příchodem další vlny EET vytvářen obrovský tlak. Chceme vám ulehčit: Naší skvělou kompletní sestavu AWIS EET Box jsme extrémně zlevnili, abychom vám ulehčili přechod na EET. Počítejte s námi:

Šikovný a výkonný 10″ tablet: 5 900,-
Rychlá tiskárna USB: 2 900,-
Jedinečný software AWIS Easy: 8 900,-
Praktický stojánek na tablet: 290,-
Sečteno, podtrženo: 17 990,- bez DPH

My však sestavu AWIS EET Box zlevňujeme o 50 %. Komplet tak získáte za mimozemskou cenu 9 995,- bez DPH.

Kasa – přehledné rozhraní pro obsluhuKasa – přehledné rozhraní pro obsluhu

Oddělení přístupů pro zaměstnance a manažery velmi usnadňuje práci. Obsluha se dostane pouze k funkcím, které při výkonu potřebuje: načítání EANů, dotykové zúčtování na kase, zamykání dle rajónů, přístupy pod jmény, přes magnetickou kartu a čip, informace o zákaznících apod. Vše nastavíte v části Office.

Office – nekonečné možnosti pro manažery

Sekce Office dělá z EET sestavy s pokladním softwarem AWIS Obchod Easy nekompromisního partnera v podnikání. Obsahuje 18 hlavních kategorií, ve kterých jsou ukryty stovky funkcí, možností, nastavení a propojení s dalšími programy a systémy.

Zobrazuje aktuální tržby, směny. Umí vytvořit uživatelská práva, statistiky, grafy prodeje, denní přehledy, docházky, fakturaci měny a víc.

Pokladní software snadno rozšíříte o další přínosné moduly:
– skladové hospodářství pro snadnou evidenci zásob, rychlé naskladnění či seskupování položek
– fakturační systém pro správu všech přijatých a vydaných faktur kompatibilní s programy Pohoda a Flexibee
– centrální pokladna umožňující evidenci veškerých transakcí z několika poboček pro bezvadný přehled o tržbách
a další užitečná rozšíření jako Rozvoz, Recepce, Výdej obědů, Inventura…

ASUS ZenPad 10 – síla a ladnostVýkonný tablet 10″ – síla a ladnost na „place“

Bez kvalitního hardwaru nevyždímáte z dobrého pokladního systému maximum. Proto do sestavy AWIS EET Box zařazujeme stylový tablet 10″. Moderní vzhled, silný procesor Intel Atom x3-C3200, pamět 2GB LPDDR3 a úložiště 16GB EMMC ho předurčuje k trvalým a bezchybným výkonům na „place“. Na výkonný tablet 10″ se můžete spolehnout i při největších návalech.

Tiskárna AWIS Easy – malá, ale šikovnáTiskárna AWIS Easy – malá, ale šikovná

Kvalitní tiskárna je nepostradatelnou součástí každé EET sestavy. V AWIS EET Boxu hraje prim malá tiskárna na 58 mm kotoučky, kterou k pokladnímu systému připojíte přes USB. I přes svoje rozměry dovede v provozu pracovat jako velký dříč.

Kompletní EET řešení v každém směruKompletní EET řešení v každém směru

Kromě hlavních komponentů je AWIS EET Box vyzbrojený kompletním arzenálem. V balení naleznete všechny propojovací kabely, kovový stojánek tabletu na pult i manuál návod. Pokud nevyužijete služby našich zkušených techniků, kteří vám jistě ulehčí práci, zapojíte si EET sestavu sami.

Čekáte od své EET sestavy víc?Čekáte od své EET sestavy víc?

Naše levné EET řešení malým živnostníkům bohatě stačí. Přesto si AWIS EET Box můžete přizpůsobit k obrazu svému. Snadno napojíte další přídavná zařízení RFID čtečky, platební terminály, čtečky karet i pokladní zásuvky.

Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém ZDARMA do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu s neomezenou dobou užívání, pouze s omezením do 100 položek.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.