Home » Podpora - GASTRO » AWIS SERVICE – Mějte svoji pokladnu pod kontrolou

AWIS SERVICE – Mějte svoji pokladnu pod kontrolou


Vaše pokladna je právě u nás na servisu a vy chcete vědět, jak dlouho to ještě potrvá? Máte doplňující otázky, ale nevíte, s kým jste naposledy od nás mluvili? Nemůžete najít faktury nebo smlouvu? Tak je ani nehledejte a raději si okamžitě stáhněte naši aplikaci. Je skvělá a ušetří vám spousty času! Nevěříte?

VÝHODY APLIKACE AWIS SERVICE

1. Přehled o pokladně a servisu

Máte u nás pokladnu na servisu a nevíte, jak dlouho to ještě bude trvat? Nikam nevolejte a raději si v mobilu otevřete naši aplikaci. V ní okamžitě zjistíte, kdo s vaší pokladnou manipuloval od doby převzetí naším pracovníkem. Také uvidíte celý progres servisu, můžete ho komentovat, nebo se na cokoliv ptát.

2. Kdo mě má na starosti?

Kdykoliv někam voláte, mluvíte s někým jiným a musíte neustále dokola vysvětlovat svůj problém? Díky naší aplikaci už nemusíte. Okamžitě vidíte, kdo řeší váš požadavek nebo reklamaci. Můžete s ním přímo komunikovat a společně tak problém vyřešit.

3. Nemůžete najít smlouvy a dokumenty?

Nevadí. My je máme a všechny jsme pro vás připravili v digitální formě, abyste zbytečně neztráceli čas. Smlouvy, faktury, údaje o splatnosti nebo informace o reklamaci teď najdete v aplikaci. Vše na jednom místě a na jedno kliknutí.

4. Napsali jste nám reklamaci?

Naše vize je tvořit produkty, které vám budou pomáhat v podnikání. Jakoukoliv reklamaci tedy bereme vážně. V aplikaci jsme proto připravili formulář, do kterého nám popíšete svůj problém nebo technickou závadu, a pak už jen sledujete celý postup řešení, který můžete dále komentovat.

Víme, že se chcete soustředit hlavně na své podnikání a nezdržovat se administrativou, telefonováním a neustálým vysvětlováním. Vytvořili jsme proto pro vás aplikaci, kde budete mít vše snadno po ruce ve svém mobilu a na jedno kliknutí!

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.