Váš zákazník, Váš pán, stoprocentně spokojený

Všichni hosté sedí, před sebou stále plné talíře a skleničky. Obsluha vesele tančí po place a rozhazuje úsměvy na všechny strany. Představujete si takhle restauraci?
Změňte představy v realitu. S balíčkem „Chytrý podnik“ svůj podnik pozvednete mezi elitu, kam budou zaměstnanci i zákazníci chodit rádi. Na jaké benefity díky balíčku dosáhnete?

  • odbavíte hosty rychleji a uvolníte místo pro nové
  • dáte návštěvníkům možnost podílet se na svém pohodlí při objednávání placení
  • ušetříte moře času, zvednete úroveň podniku a naplníte „pokladnu“

Líbí se vám takový scénář? Jak se stát jeho režisérem? Využijte všech 6 služeb balíčku „Chytrý podnik“ a výsledky se brzy dostaví.

Cena konzultace je 1 990,- Kč1

První konzultace se specialistou

Nevíte jak začít? Nejste si jistí, jestli se balíček „Chytrý podnik“ hodí i do vašeho provozu? Máte další otázky? První konzultace s naším gastro specialistou vám odhalí všechna pozitiva projektu, jehož cílem je maximálně odlehčit obsluze, uspokojit každičkého zákazníka a zvýšit majitelům profit.

Váš zákazník, Váš pán, stoprocentně spokojený

3

Vracející se hosté díky věrnostním kartám

Spokojený host rovná se stálý host. Zavažte si je věrnostními kartami. Mějte přehled o jejich útratách. Díky VIP umožníte zákazníkům karty nabíjet kreditem, jít do mínusu a platit přímo magnetickou kartou. Ulevíte obsluze, protože hosti zaplatí jedním „pípnutím“. Navíc získáte o hostech cenná data.

AWIS Mobilní číšník EET

2

Pokladní modul Mobilní číšník

Propojte svůj pokladní systém s mobilním terminálem, nebo tabletem pomocí aplikace Mobilní číšník. Díky vzdálené obsluze získáte kontrolu nad odlehlejšími posezeními, jako jsou letní zahrádky a terasy. Získáte rychlé a velmi operativní objednávání a kasírování zákazníků.

Vracející se hosté díky věrnostním kartám

4

Gastro konzultace pro zdokonalení

„Pouhé“ zavedení vychytávek pro vylepšení provozu nestačí. Proto vám v balíčku nabízíme druhou konzultaci, ve které vám předáme část našeho know-how. Díky jedinečným radám a informacím posuneter svou restauraci, nebo hotel na úroveň zlaté éry českého pohostinství. Ke konzultaci přidáme užitečný report.

Sjednat konzultační gastro schůzku restaurace

6

Nová aplikace JáČíšník – vaše konkurenční výhoda

Chcete hostům poskytnout servis, který u konkurence nenajdou? Zákazníci se díky zbrusu nové aplikaci sami přes mobilní telefon objednají a zaplatí. Obsluha získá více času a může se návštěvníkům provozu mnohem více věnovat. Spokojenosti se dočkají obě strany – provozní, číšníci a zároveň všichni hosté.

ALU-POS II chytrý podnik EET

5

Konzultace vhodného řešení EET

Perete se stále s elektronickou evidencí tržeb? Nedostačuje vám stávající pokladní řešení podporující EET? Navrhneme vám kompletní pokladní sestavu, se kterou zaúčtujete rychle a bez problému – od šikovné tiskárny účtenek, přes pokladní systém podporující EET, po dotykový nerozbitný monitor.

Já, Číšník - objednejte si jídlo od stolu

Sjednat 1. konzultační schůzku

NEZÁVAZNÁ KONZULTACEBalíček chytrý podnik obsahujeBalíček obsahuje

Slevu na všechny výše uvedené části, které lze objednat samostatně.

Cena 1. konzultační schůzky

ZDARMANEZÁVAZNÁ KONZULTACE

777 222 229

Podobné komplexní řešení pro svůj gastro provoz jinde nenajdete.

Zavolejte nám na naši horkou linku, nebo napište na chat a my vám sdělíme všechny podstatné detaily.
info@awis.cz

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.