EET CUBE - pokladna

EET CUBE

Technické specifikace sestavy

  • Pokladní systém PEXESO ZDARMA
  • Tablet Asus ZenPad 10″
  • Kvalitní designový stojan
  • Dárek pro Vás!
Cena sestavy:
5 450 Kč

Pokladní sestava se skládá z kvalitního tabletu Asus ZenPad s desetipalcovým dotykovým displejem, designového stojánku a z pokladního systému PEXESO, připraveného na EET. Po rozbalení na vás bude čekat i malý dárek. Sestava je vhodná do všech provozů a všude tam, kde přivítají neotřelé a vzhledem unikátní zařízení. Prohlédněte si Seznam praktických funkcí pokladního systému PEXESO

pexeso-tablet-bannerpexeso-logo-white

Jednoduchý, intuitivní a přehledný pokladní systém ZDARMA do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu s neomezenou dobou užívání, pouze s omezením do 100 položek.

Pokladní systém PEXESO můžete využít v mnoha oblastech podnikání, jako například:

 

Profesionální pokladní systém AWIS

Hledáte pokladní systém, který zvládne pořádnou zátěž a velké množství transakcí a přihlášených uživatelů? Naše profesionální řešení se vyznačuje téměř nerozbitným dotykovým monitorem a sofistikovaným pokladním systémem připraveným na EET.

pexeso-tablet-bannerNenechte se omezovat

S PEXESEM nemáte žádné hranice, protože si můžete vložit neomezené množství produktů. A tady to nekončí! Nastavte si u nich dva názvy, hromadně upravujte ceny, vytvářejte cenově výhodné a časově omezené akce a přidejte cizí měny a slevy.

pexeso-tablet-bannerNejste v tom sami

V systému PEXESA najdete interaktivního rádce, který vám pomůže, když si nebudete vědět rady. Máte také možnost připojení vzdálené technické podpory. Ale vy to zvládnete. My se nebojíme …

pexeso-tablet-bannerVíce než 11 000 stažení

PEXESO si do dnešního dne stáhlo do svých zařízení více než 11 000 uživatelů, kteří oceňují jeho jednoduchost a přehlednost. Využívají ho jak v gastro provozech, tak i v obchodech, službách nebo rekreačních zařízeních.

pexeso-tablet-bannerJednoduché a přehledné skladové hospodářství

PEXESO umí spravovat dodavatele, naskladnit produkty, upravovat uložené položky a kalkulace a normování. Jejich množství pak okamžitě vidíte v kartě produktů. Také v případě vratky se množství ihned reflektuje ve skladu. Snadno si připravíte inventuru nebo důležité reporty.

pexeso-tablet-bannerNezapomínejte na rozvoz

Velmi oblíbené jsou pro zákazníky dovážky jídel až do domu. S PEXESEM  se do nich můžete směle pustit. Systém je totiž propojený, takže podle čísla zjistíte, který zákazník volá, a jaká byla jeho poslední objednávka. Také si v systému přečtete, jak si přeje být kontaktován v případě dovozu, nebo jak nejlépe se k němu dostat. To usnadní práci vašemu týmu a zákazníka potěší, že je pro vás důležitý.

Umí to i bez internetu

Vyrážíte na festival nebo farmářský trh? PEXESO je aplikace, proto bezchybně funguje i bez internetového připojení. Je ale také připravena na EET, takže automaticky odešle veškeré informace, jakmile zase budete online.

pexeso-tablet-banner

Více než 11 000 stažení

PEXESO si do dnešního dne stáhlo do svých zařízení více než 11 000 uživatelů, kteří oceňují jeho jednoduchost a přehlednost. Využívají ho jak v gastro provozech, tak i v obchodech, službách nebo rekreačních zařízeních.

POKUS
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.