Home » O Pexesu » Existuje pokladní systém nebo software zdarma?

Existuje pokladní systém nebo software zdarma?

Určitě každý by byl vděčný za pokladní systém poskytnutý zdarma. Bohužel na trhu takový profesionální software neexistuje a pravděpodobně ani nikdy existovat nebude. Naše společnost vám však může nabídnout profesionální pokladní software zdarma jako trial verzi, tedy na omezenou zkušební dobu. Dáváme tak možnost těm, kteří mají eminentní zájem na tom, začít používat kvalitní pokladní systém, který navíc patří mezi špičku na českém a slovenském trhu.

V naší nabídce najdete také systém zdarma:

  • pokladny pro Android – PEXESO
  • pokladny pro Apple – EcoPos

Na jak dlouho poskytujeme pokladní systém zdarma

Pokladní systém poskytujeme zcela zdarma po dobu 30 dnů od první instalace. Po uplynutí zkušební doby přestane systém ve vašem počítači fungovat. Pokud vám však bude vyhovovat a rozhodnete se používat jeho placenou verzi, neváhejte nás kontaktovat. Po úhradě faktury vám zašleme licenční číslo a hardwarový klíč. Poskytneme vám v ceně také školení a instalaci hardwarového vybavení (dotykovou LCD obrazovku, tiskárnu účtenek a další příslušenství).

Pro koho je pokladní software určen

Pokladní software AWIS, poskytovaný na 30 dnů zdarma, je vhodný pro všechny druhy prodejních činností, a to bez omezení druhu zboží či služeb. Lze implementovat do jakéhokoliv prodejního prostředí. Nejčastěji je využíván pro gastronomické provozy – restaurace, hotely, kavárny, pizzerie, cukrárny, rychlé občerstvení a provozovny s rozvozem jídla, ale také pro obchody, sítě obchodů a obchodní řetězce, recepce, kadeřnictví, fitness aj.

Co pokladní systém AWIS umí a nabízí

Pokladní systém AWIS je velmi sofistikovaný, tedy důmyslný, propracovaný a promyšlený, ale zároveň i velmi jednoduchý a přehledný pro obsluhu i vedoucí směny a manažery. Je plně lokalizován pro češtinu, slovenštinu, angličtinu a ruštinu. Všechny funkce a celé originální řešení tohoto pokladního softwaru si můžete přečíst na stránce Pokladní software – originální řešení.


Jak nainstalovat a vyzkoušet pokladní systém zdarma

  1. Stáhněte si spouštěcí soubor aplikace, který se jmenuje “down_30”.
  2. Spusťte instalaci aplikace ve vašem počítači. Může se stát, že vás operační systém počítače upozorní na zabezpečení a možné poškození počítače. Tuto zprávu ignorujte a pokračujte stisknutím tlačítka “Spustit”. Nemusíte se ničeho bát, náš pokladní software vašemu počítači nemůže v žádném případě uškodit, je čistý.
  3. Po spuštění instalace se dostanete do “Průvodce instalací pokladního systému”, která vás podrobně povede celým procesem. Proces instalace je velice jednoduchý a je celý v češtině.
  4. Jakmile dokončíte instalaci, na ploše vašeho počítače budete mít dvě ikony – AW Office (manažerská část) a Kasa AWIS (část pro obsluhu).
  5. Při výzvě o zadání hesla ponechte pole prázdné a pokračujte stisknutím tlačítka “OK”. Následně se dostanete do pokladního systému a můžete vesele zkoušet a testovat.

Závěrem

Pokud byste si nevěděli rady, a to jak při instalaci, tak při ovládání, neváhejte kontaktovat naše oddělení podpory, telefonicky na 222 531 222 nebo na email info@ekobit.cz. Případně využijte našich video návodů, které naleznete na této stránce.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.