Hlavní menu

Hlavní menu pokladního systému AWIS je rozděleno na oblast:

  • Provozní – pracují s ní uživatelé, kteří přímo provádí obsluhu pokladního systému Kasa. Nejčastější využití je v restauračních nebo pohostinských zařízeních, prodejnách, všude tam, kde dochází k platebnímu styku (hotovostnímu nebo bezhotovostnímu) mezi prodávajícím (obsluhou) a klientem (zákazník).
  • Manažerskou – uživatelé dostávají produkt, který pomůže vyhodnotit náklady a výnosy obchodních činností, reporty ve formě různých přehledů. V podstatě se jedná o oblast usnadňující řízení a rozhodnutí o dalších obchodních činnostech.
  • Vazbu s okolím – čímž se rozumí vazba, která bude komunikovat s dalšími aplikacemi, kde výstup z pokladního systému bude vstupem do uvedených aplikací. Bez těchto vazeb by celý pokladní systém nebyl v praxi životaschopný. Aplikace obsahuje programové vybavení pro práci s webem, pro aplikace zpracovávající ekonomické informace z hlediska nákladů, výnosů, mezd, fakturace nebo obchodních transakcí v odběratelsko-dodavatelských vztazích, pro rezervační systém atd.
  • Technická správa – zahrnuje oblast nastavení zálohování databáze popř. její obnovy v mimořádných případech, správa kamer.
  • Obchodní – zahrnuje úlohy uložené v menu Fakturace, Zákazníci, Provize.
  • Provozní část – zahrnuje oblast menu Recepce, tj. rezervace pokojů, správa menu Zákazníci
Pohled na hlavní menu Pokladního systému AWIS - manažerská část
Pohled na hlavní menu Pokladního systému AWIS – manažerská část
Nabídkové menu úlohy Kasa pokladího systému AWIS
Nabídkové menu úlohy Kasa
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.