Home » Výstavy a veletrhy remesla » Jak jsme si užili kongres Sámoška a seznamovali návštěvníky s EET

Jak jsme si užili kongres Sámoška a seznamovali návštěvníky s EET

Maloobchodníkům a malým živnostníkům s blížícím se příchodem EET přibývají vrásky na čele. Tým AWIS se tohle stárnutí rozhodl zastavit a vyloudit všem podnikatelům na tváři blaženou radost na kongresu Sámoška. Povedlo se nám to s našimi EET pokladnami?

Cílem celodenního kongresu Sámoška je informovat a inspirovat tuzemské obchodníky a pomoci jim efektivněji bojovat proti čím dál tím větší konkurenci na trhu. Naše EET pro malé živnostníky má stejný záměr – usnadnit práci a vlastně celý podnikatelský život. Proto jsme neváhali a vyjeli na kongres pro maloobchod prezentovat naše nové EET pokladny.

U stánku, na EET krásu
Čím blíže jsme byli víkendu 1. a 2. června 2016, tím více jsme se těšili, že všem návštěvníkům zajímajícím se o maloobchod ukážeme naše vypiplané EET řešení. Po večerním neformálním setkání, jsme v sobotu ráno začali tyčit stánek a čekali na první zájemce o vyzkoušení si EET zdarma.

Mile nás překvapilo, že než byla naše „velestavba“ hotová, začali kolem našich EET pokladen kroužit hejna zvědavých živnostníků. Heslo AWIS na tento den zněl: Vždy připraven. Proto nás nepřekvapila ani jedna z otázek:

Využiju vaše EET řešení i v pohostinství?
Hodí se EET pokladní systém pro PEXESO i pro maloobchod?
Je možné používat EET pokladnu bez paušálu?
Nabízíte vyzkoušení EET zdarma?

Ano, ano, ano. A ještě jednou ano.

Proto to děláme. Aby naše EET řešení fungovalo v pohostinství i maloobchodě – pro všechny lidi. Aby si EET mohli vyzkoušet všichni zdarma a vybrat si pokladnu pro EET bez paušálu.

Musíme přiznat, že to byl náročný víkend. O EET pokladny stále roste zájem a návštěvníci si s radostí a zaujetím zkoušeli, co naše pokladní systémy AWIS a PEXESO dokážou. Rozdali jsme tisíce vizitek, zodpověděli miliony otázek a displeje našich zařízení zažily brutální nápor.

Věříme, že se dostalo na všechny. A kdyby ne, tak se na nás můžete obrátit kdykoliv na telefonu, nebo e-mailu. Rádi vám s EET poradíme.

A příští rok? Sejdeme se zase na 19. kongresu Sámoška? 31. 5. – 1. 6. 2017 v Top hotelu v Praze.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.