Lady EET Box za 7390,-

Lady EET Box

Popis produktu:
Ke krásné ženě patří báječný pokladní systém. PEXESO jsme převlékli do růžové a usadili do tabletu Asus Zenpad 10″ – ideální pro podnikatelky, obchodní zástupkyně, prodejkyně a všechny dámy, které se chtějí blýsknout originální pokladnou – růžová barva uvolňuje napětí, vytváří pocit harmonie, přátelství a zároveň energie.
Úspěšný prodej ovlivňuje každý detail, kterým růžová bezesporu je – buďte připravené s PEXESEM ve speciální edici Lady EET Box.


Cena sestavy:
5 990 Kč
8 390 Kč

Co je to pokladní řešení Lady EET Box

PEXESO je nejjednodušší a zároveň nejkomplexnější pokladní systém na českém trhu, vhodný pro všechny typy podnikání. Ve speciální edici Lady EET Box ho dostanete s tabletem Asus Zenpad 10″ a využijte úplně všude. Díky svému růžovému hávu ho uplatníte hlavně při obchodování s kosmetikou, v kadeřnictví, či například jako AVON lady.

Nejenom ženy osloví jednoduchý a elegantní design, intuitivní ovládání, uživatelsky přívětivé a přizpůsobitelné rozhraní. Jednotlivé položky v pokladním systému snadno upravíte podle svých potřeb podržením a přetažením. To všechno v příjemné růžové barvě pro rychlé účtování.

Ukažte se v nejlepším světě při obchodním styku. Zjemněná edice pokladního systému PEXESO Lady EET Box zákazníkům ukáže, že se umíte připravit.

Představení EET řešení s ženskou vlídností, které pomáhá

Stále hledáte EET řešení, které má navíc originální design? Podívejte se, co všechno umí EET Lady Box. Překoná všechna vaše očekávání: Intuitivní a snadno přizpůsobitelný pokladní systém PEXESO jsme „přetřeli“ na růžovou – pro ženy podnikatelky a jejich spokojené zákaznice.

Prezentujte se s perfektním EET Lady Boxem. Navíc přispějete na charitativní projekt Mamma Help.

EET Lady box mobilníDo kabelky – Lady EET Box stále u sebe

Když se chystáte na obchodní schůzku, nebo na prodej kosmetiky, určitě se „hodíte do gala“. Vyberete vhodné oblečení, vyhrajete si s doplňky. Lady EET Box je vždy připravený – namalovaný na růžovo. Stačí ho hodit do kabelky a jít vstříc úspěšným smlouvám.

Lady PEXESO KalkulačkaUhlazené PEXESO v plné síle

Pokladní systém PEXESO sice získal vlídný a hladký design, ale na skvělé funkčnosti, ovladatelnosti a přehlednosti neztratil ani drobek. Stále jde o skvělý mobilní pokladní systém, který je díky EET nepostradatelný pro všechny podnikatele.

pexeso-tablet-bannerS Asus Zenpad 10″ – kráska a zvíře v jednom

Jemný pokladní systém PEXESO v růžové si zaslouží pracovat v perfektním zařízení. Vybrali jsme mu skvělého partnera – Asus Zenpad 10″. Namakaný tablet se s PEXESEM krásně doplňují a nenechají vás nikdy a nikde ve štychu.

Lady EET Box - Prezentace v terénuPrezentace v terénu s grácií

Představte si, že přijdete na schůzku a vyndáte z tašky Zenpad 10″ s PEXESEM. Tablet využijete při prezentaci produktu, a když dojde k placení, zákaznice zjihne nad elegantním a uklidňujícím růžovým pokladním systémem. Bolest při placení vyprchá.

Pokladna pro ženy - růžová to může býtJen růžová to může být

Růžová je barva jemného způsobu života, elegance, slavnostních nálad a sentimentálních citů. Je také považována za barvu štěstí a spokojeného života. Využijte všechny trumfy při prodeji kosmetiky, nebo ve vlasovém studiu. Růžová funguje jako eso v rukávu.

S tiskárnou i terminálem pro Lady EET BoxS tiskárnou i terminálem – připravená na všechno

Nenechte zákaznice váhat: Prezentace produktu je jedna věc, ale dokončení objednávky druhá. Připojte na EET Lady Box tiskárnu účtenek, platební terminál a dotáhněte obchod do finiše. Budete odcházet od spokojené zákaznice s přírůstkem na účtu.

A co muži, mají si s čím hrát?A co muži, mají si s čím hrát?

Pokladní systém PEXESO naladěný do růžova jsme primárně vymýšleli pro něžné pohlaví. Růžovou variantu však samozřejmě využijí muži. Vždyť při obchodování s ženami se neobyčejný pokladní systém může proměnit v konkurenční výhodu.

400 Kč z každého prodaného Lady EET Boxu poputuje na konto charity!

Neváhejte s koupí pokladního řešení Lady EET Box. Nejenom, že získáte šikovného a nepostradatelného pomocníka při obchodování, ale taky přispějete na dobrou věc. Rozhodli jsme se z každého prodaného Lady Boxu poslat 400 Kč na konto charity v boji a prevenci proti rakovině prsu. Získáte a pomůžete.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.