Home » O systému - GASTRO » Pokladní hardware pro obchody a restaurace

Pokladní hardware pro obchody a restaurace

Pokladní hardware pro obchody a restaurace

K našemu pokladnímu systému vám dodáme také veškerý související a potřebný pokladní hardware. Mimo prodej nabízíme také instalaci, záruční a pozáruční servis tohoto hardwaru, který je určen pro obchody, restaurace, hotely a jiné gastronomické provozy.

Jaký pokladní hardware prodáváme

Naše nabídka je velmi široká. Nabízíme pokladny, dotykové monitory, mobilní přenosné pokladny, laserové skenery, čtečky magnetických karet a čárových kódů, tiskárny účtenek, platební bankovní terminály a veškeré příslušenství, související vybavení, doplňky a spotřební zboží jako například termokotoučky. Navštivte náš internetový obchod pro dotykové pokladny a pokladní systémy.

Instalace hardware

Pokladní hardware, který si u nás zakoupíte, vám také velmi rádi dovezeme, provedeme jeho instalaci a ukážeme vám, jak ho správně používat.

Servis hardware

Máte problém s vaším pokladním hardwarem? Nefunguje vám terminál, monitor, tiskárna, čtečka karet, nebo máte potíže s vaším dotykovým monitorem? Máte problém přímo na pokladně a nevíte, proč vám nefunguje? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Diagnostika problému zdarma

  • ZDARMA vám uděláme na dálku diagnostiku problému a navrhneme ideální a rychlé řešení.
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.