Home » Nezařazené » Pokladní software AWIS – vaše pravá ruka

Pokladní software AWIS – vaše pravá ruka

Špička na trhu podpořená tradicí

Na vývoj pokladního softwaru se specializujeme od 90. let. Tradice a dlouhodobý vývoj nám umožnily vytvořit pokladní systém, který myslí na uživatele i zákazníky v každém detailu.

Náš pokladní systém AWIS využijete při všech druzích obchodních činností, jež vyžadují zúčtovací kasu:

  • restaurace, obchody, kavárny, cukrárny, trafiky, rychlá občerstvení, hotely, penziony a další gastronomická zařízení
  • obchody, supermarkety, obchodní sítě, prodejní stánky
  • kadeřnictví, autoservisy, pneuservisy a všichni malí i velcí živnostníci

Pokladní systémy AWIS splňují veškeré standardy kvality a spolehlivosti. Navíc disponují jedinečným designem a ovládáním, které jsme vyvinuli na základě vlastních zkušeností z prodeje a provozů všeho typu.

Nasloucháme, zlepšujeme. Čím více zákazníků náš pokladní systém využívá, tím propracovanější funkce vám přinášíme. Pracujte s nejlepším pokladním systémem na trhu – staňte se spokojeným zákazníkem AWIS.

Pokladní software se vším všudy

Tápete, jaký pokladní systém zvolit? Jak dát dohromady jednotlivé moduly tak, aby vše fungovalo ideálně? Nepátrejte. Pokladní systém AWIS pro vás znamená kompletní řešení pro provoz.

Dostanete prodejní část systému, sklady, kalkulace, normování, síťově řešený či vzdálený přístup přes internet. Všechno sakumprásk za 12 900 Kč. Nemusíte tedy doplácet žádné skryté poplatky za skladovou evidenci, exporty do excelu, statistiky, normování jídel a další moduly.

Pokladní software přetékající funkcemi

Kromě standardních funkcí disponuje pokladní software AWIS speciálními funkcemi, které z obyčejné pokladny vykouzlí bezvadného pomocníka:

  • věrnostní program se zákaznickými a slevovými kartami pro motivaci hostů
  • aktuální tržby, stavy účtů, storna, historie
  • sloučení stolů, přesun mezi stoly
  • dopočítávání částek k vrácení, stravenky, platební karty, terminály
  • rajónový systém obsluhy, personální ceny, úkoly pro personál

To je pouze zlomek možností. Přijďte si vyzkoušet náš pokladní software do showroomu.

Nenašli jste funkci, kterou potřebujete? Naprogramujeme ji pro vás!

Pokladní software pro manažery i obsluhu

Jeden software pro pokladny AWIS vystačí pro manažery i obsluhu. Systém jsme chytře rozdělili tak, že získáte perfektní přehled a obsluha se do vaší manažerské části nedostane.

Do obou částí pokladního systému se přihlašujete uživatelským jménem a heslem, kódem, dokonce i načtením karty, čipu, nebo přes otisk prstu!

Každý zaměstnanec může mít jiná práva, což je další velmi významnou výhodou celého pokladního systému. Obsluha v pivnici nebo restauraci tak nemůže mít přístup do manažerské části, ale jen do své části pokladny. Administrátorská práva udělujete pouze vy, nebo pověřená osoba.

Osahejte si pokladní systém připravený na EET vlastními prsty. Buď na jednom z našich showroomů, nebo si stáhněte demo zdarma.

Prohlédněte si všechny základní a prémiové funkce pokladního systému AWIS.

Základní funkce pro obsluhu:

Kasa – obsluha zaúčtuje dvěma doteky

Software pro pokladny AWIS obsahuje v části Kasa šikovné a přehledné uživatelské rozhraní.

Využijte potenciál svých zaměstnanců na maximum. Pokladní systém pro obchod i restaurace disponuje jednoduchým a super rychlým účtováním dotykem. Do pokladny zaúčtujete briskně pouhými dvěma kliky!

Abecední řazení produktů ulehčuje práci. Účtovat můžete také přes třímístné kódy PLU či EAN. Mezi další funkce modulu patří rychlé zamykání pokladny pro rajónový systém obsluhy, zabezpečení přes jméno a heslo, tedy vložením kódů či načtením magnetické karty nebo čipu. Kasa je v anglickém, ruském i slovenském jazyce.

Těžko popsat všechny funkce: Lepší bude, když se stavíte v našem showroomu a my vám Kasu předvedeme.

Základní funkce Office – časti pro manažery:

Sklad – hlídá zásoby za vás

Jaký pokladní systém vybrat? Přeci ten, který nabídne všechny funkce jako sklad, fakturaci, jednoduché účtování.

Mějte pořád na skladě vše, co potřebujete. Skladový modul pro pokladní systém za vás hlídá zásoby a upozorňuje na nutnost položky doplnit.

Sklad zahrnuje přehledný seznam položek na skladě či více skladech, nastavení min. množství zásob, automatické a chytré objednávky jedním klikem, exporty a importy, inventury, propojení s váhou, odpisy majetku a skladu, přednastavení receptur a směsí, importy koktejlů a mnohem víc.

Skladový systém je součástí pokladní aplikace AWIS a je vaším nepostradatelným asistentem: Myslí za vás, hlídá za vás a pomáhá vám doplňovat zásoby. Ozvěte se nám a vyzkoušejte si ho sami.

Ceník – moře funkcí pro všechny položky

Nejlepší pokladní systém je ten, který vám umožní přizpůsobit všechny položky. AWIS to umí.

Nastavte si ceník prodávaného zboží podle svých představ a priorit. Pokladní systém pro obchod i restaurace AWIS je na vaší straně ve všech funkcích.

Uživatelské prostředí oplývá všemi funkcemi, které jako manažeři potřebujete: normování položek, kalkulace, odečítání ze skladu,, nastavení speciálních cen pro zaměstnance , akční nabídky, přiřazení obrázků k položkám.

Za zmínku stojí také vlastní tisk etiket, jídelního lístku či zobrazení položek jen vybrané dny přímo z vaší pokladny! Zastavte se na některém z našich showroomů a vyzkoušejte si pokladní software AWIS.

Směny – kontrolujte tržby efektivně

Ať už potřebujete pokladní systém do restaurace, nebo do pivnice, v sekci Směny máte přehled o zaměstnancích.

Chcete nejlepší přehled o tržbách, stornách a slevách každého zaměstnance? V sekci Směny pokladního systému AWIS najdete úplně všechno.

Software Směny pro pokladny umožňuje evidenci všech směn a celkových výší tržeb – za jednotlivce z obsluhy i za celou směnu. Získáte detailní zobrazení provedeného storna, slevy na položky, slevy na účet, přehled docházky zaměstnanců a tisk uzávěrky (měsíční, roční a volitelné).

Pokladní systém AWIS vám také ukáže detailní statistiku provedených storen na každého zaměstnance. S AWISem se vám do rukou dostane strážce, který si posvítí na zaměstnance. Vyzkoušejte si demo ZDARMA.

Uživatelé – až 250 možností nastavení

Nastavte si pokladní systém AWIS přesně podle svých potřeb.

Pohrajte si s nastavením práv pro každého uživatele. Software pro pokladny AWIS umí uživatelskými funkcemi zázraky.

Rozhraní „Uživatelé“ nabízí propracované nastavení práv každého uživatele pokladny. Celkem 21 skupin práv zahrnuje až 250 možností k nastavení. Pokladní software umožňuje volbu tří automatických nastavení rolí (obsluha, provozní, majitel). V pokladním systému můžete vybrat přednastavené role či každému vybrat velmi specificky jen určitá práva.

Tento způsob uživatelského řešení ocení především manažeři, kteří znemožní nahlížení do interních položek neoprávněným osobám. Otestujte si práci s uživatelskými právy na vlastní ruce.

Statistiky – data ke zvýšení zisku

Statistika nuda není - v pokladním softwaru AWIS díky nim zkontrolujete své tržby.

Přehledně, detailně, prakticky. Díky statistikám a grafům uděláte z pokladního systému svoji obratnou sekretářku.

Pokladna přichází také s rozsáhlým řešením pro detailní zobrazování reportů: příjmy, výdaje, přehled docházky, prodeje, přehled slev, storna, úbytky ze skladu, položky bez pohybu, marže a zisk…Cokoliv do pokladního software vložíte, už z něj nikdy nezmizí. Databáze se ukládá a nikdy se nesmaže.

Díky statistikám si nastavíte ideální obchodní strategii. Seznamte se s AWISem důkladně. Naše milá operátorka Magda vám na číslech 222 531 222 nebo 777 222 229 ráda odpoví.

Nastavení – od účtenky po prodejní skupiny

Nastavení pokladní systému hraje roli hlavně ve zvýšení efektivity práce.

Nalaďte si pokladnu na svoje vlny. Pokladní software AWIS snadno přizpůsobíte pro svůj specifický provoz.

S nastavením v pokladně si můžete pohrát. Váš podnik tak získá na síle: Vlastní účtenky s pěkným logem, chytlavou reklamou a textem, bony do kuchyně, přednastavené poznámky k jídlu (medium, krvavý apod.), prodejní skupiny, propojení s telefonem, váhou i zákaznickým displejem. Lze nastavit Akce 1 + 1 zdarma, vzdálený přístup z domova či kanceláře a další.

Každý detail si seřídíte podle svých představ, nebo podle potřeb obsluhy. Zefektivníte chod provozu. Chcete náš chytrý pokladní software? Prohlédněte si e-shop.

Zálohování – data nonstop pod zámkem

Ztráta dat = ztráta přehledu. Pokladní software umí automaticky zálohovat a archivovat.

Data jsou v každém podnikání nejcennější, co máte. Možnost zálohování vás ochrání před nemilými náhodami či napadením viry.

Pokladní systém AWIS nabízí nejlepší možnosti zálohování. Jednoduše ho nastavíte a data se s pravidelností ukládají na místní disk v počítači, POS terminálu, na externí disk, nebo na vzdálený server. Při náhlé nehodě tak nepřijdete ani o jeden byte důležitých informací.

Ať už budete pokladní systém testovat ve zkušebním provozu, nebo pojedete naostro, s automatickým zálohováním budete v bezpečí. S každou naší pokladní sestavou budete mít jistotu. Prozkoumejte i další šikovné funkce a moduly.

Nápověda – pomoc v každé situaci

Jestli vám ovládání pokladního systému dělá vrásky na čele, v adminu najdete vysvětlovací video nápovědu.

Ovládání pokladního systému AWIS je intuitivní, ale pro jistotu jsme pro vás nachystali instruktážní videa.

Pokladna AWIS je nasycená užitečnými funkcemi. Může vám chvilku trvat, než se ve všem zorientujete. Proto jsme vám v sekci Office připravili sekci „Nápověda“, ve které naleznete řadu užitečných rad a více než 25 video-nápověd pro nejdůležitější postupy.

Pokud si stále nevíte rady, nebo se potřebujete jenom trochu poradit, obraťte se na naši zákaznickou podporu prostřednictvím online chatu, mailu, nebo telefonu.

Prémiové moduly pokladního softwaru AWIS

Další z řady specifických funkcí originálního řešení českého pokladního systému AWIS.

Zákaznická evidence, věrný zákazník = spokojený zákazník

Věrní zákazníci jsou základem každé restaurace. S modulem Věrnostní program pokladního systému AWIS si hosty získáte.

Dejte zákazníkům něco navíc. S modulem Věrnostní program uděláte z obyčejných hostů šťastné.

Pokladní systém AWIS nemyslí pouze na EET, ale na všechno. Zákaznická evidence dává přehled všech hostů, dovolí vést statistiky a vyhledávání dle magnetické karty, jména či mobilního čísla. S modulem vytvoříte prestižní zákaznické karty pro VIP či stále členy.

Nabídnete tak zákazníkům oblíbené místo k sezení, jídlo či pití, placení zákaznickou kartou, kreditu, debet. Ohromte své hosty. Přesvědčte se, že pokladním systémem AWIS funguje a pomůže vašemu podnikání.

Mobilní pokladna – efektivní účtování odkudkoliv

S modulem Mobilní číšník uděláte ze statické pokladny mobilní pokladní systém.

Markujte třeba půl kilometru od centrální pokladny. Mobilní modul pro pokladní systém AWIS umožní účtovat na každém místě provozu.

Na zahrádkách, terasách, venkovních barech. Všude tam potřebujete rychle a efektivně přijímat objednávky a účtovat. Díky mobilnímu pokladnímu systému AWIS a WiFi to je snadné. Mobilní číšník je určen především pro vytížené restaurace, ale i menší provozy, kde je třeba mít účtování pod kontrolou. Tablet umožňuje číšníkovi mít u sebe vždy kompletní nabídku.

Náš pokladní systém Mobilní číšník koupíte za bezkonkurenční cenu 8.900 Kč.

Kamery – důvěřuj, ale prověřuj

Náš pokladní software umí i hlídat: Propojte ho s kamerou a žádný podvodník neunikne.

Kontrolujte své zaměstnance, i když nejste na místě. Dovybavte svůj pokladní systém propojením s kamerami.

Nikdy nevíte, co dělají zaměstnanci, když například nakupujete zásoby. Součástí celého pokladního systému můžou být jednotlivé kamery či kamerový systém. Zaznamenáte celý den, nebo si přednastavíte nahrávání pouze kritických událostí, jako jsou storna, placení účtů, objednávky do kuchyně – záleží na vás. Díky tomu obsluhu rychle zkontrolujete a budete ji mít neustále pod drobnohledem.

Jak se říká: Důvěřuj, ale prověřuj. Dozorem nad zaměstnanci se ujistíte, že chod restaurace funguje, jak má. Zajímá vás kamerový systém pro pokladny AWIS víc? Zavolejte nám.

Mapa stolů – orientace i poslepu

Mapa stolů usnadní obsluze práci. Zefektivní pohyb po place.

Orientujte se se samozřejmostí. Modul Mapa stolů pro pokladní systém AWIS vám zpřehlední účtování a obsazenost stolů.

S naším pokladním softwarem získáte přehled. S modulem Mapa stolů upravíte rozložení a přidělení různých map pro obsluhu, zeditujete umístění stolů a židlí, jejich velikostí. Unikátní vlastností je možnost vytvoření více pater či místností s možností přiřazení určité mapy každé obsluze samostatně a také usazení zákazníka k danému stolu již při jeho příchodu.

Obsluha nemusí hádat, kam položit večeři a pivo. Dejte provozu řád a objednejte si modul Mapa stolů.

Recepce – pohodlný provoz penzionu

Připojením recepčního modulu k pokladnímu systému AWIS získáte další skvělou funkci pro ubytovací zařízení.

Zapisujete si příchozí hosty na papír? Vylepšete si evidenci hostů s pomocí modulu Recepce.

Recepční systém AWIS obsahuje vše od tabulky aktivit a rezervací s časovou osou po veškeré přehledy jako jsou štafle pro rezervaci ubytování či prohlížení obsazenosti, export veškerých informací na internet a vaše webové stránky. Využijí ho penziony, horské chaty a všechna další ubytovací zařízení do 20 pokojů, přičemž zákazníků může být neomezeně.

Recepční systém spolupracuje také s pokladním systémem, CRM & ERP systémem UniQ, ekonomickým systémem Pohoda, FlexiBee a dalšími. Udělejte ze svého podniku perfektně namazanou mašinu. Sestavíme vám kompletní řešení na míru.

Provizní systém – podpora prodeje v akci

Provizní systém pro pokladny AWIS podpoří chuť obsluhy nabízet hostům speciální akce i slevy.

Motivujte obsluhu v prodeji. S modulem Provize pro pokladní software AWIS zvýšíte spokojenost zaměstnanců i vlastní zisk. Obsluha s chutí prodávat je pro vaši restauraci nejpřínosnější. Jak zajistit, aby podpora prodeje fungovala systematicky?

Modul Provize pomůže evidovat provizi za prodané zboží či služby. Vyřeší vám starost rozdělování provizí či potřeb souvisejících s prodejem na zaměstnance. V systému lze nastavit konkrétní sumu, či procenta pro obsluhu, jeho provizi a celkový součet při uzávěrce. Software umožňuje jednoduché řešení pro provize jak z prodeje, tak z vykonaných služeb.

Spokojenost zůstane na všech stranách: Skvěle obsloužení hosté, odměněná obsluha a vyšší profit pro vás. Chcete vědět víc?

Rozvážkový systém – kontakty zákazníků pod taktovkou

Překvapte při rozvážce zákazníky. Modul Rozvoz pro pokladní software usnadní práci.

Překvapte zákazníky při každém telefonátu. Modul Rozvážkový systém AWIS vám zjednoduší provoz.

Rozvážkový modul pro pokladní software AWIS zobrazuje mobilní čísla i pevné linky AWIS zákazníka prostřednictvím pokladny: AWIS Modul eviduje všechny zákazníky, jejich adresy, čísla, předchozí objednávky a další důležité údaje. Systém snadno nastavíte také pro happy hours – šťastnou hodinku, či noční přirážku.

Modul pomáhá zjednodušit proces objednávky, rozvážky a současně také budovat lepší vztah se zákazníky. Toužíte po spokojených zákaznících? Budujte důvěru jednoduše s Rozvážkou a dalšími blahodárnými moduly AWIS.

Obchod – propojení s váhou, tisk etiket

Propojte pokladní systém s váhou, čtečkou EAN kódů pro dokonalejší obsluhu.

Vylepšete svůj obchůdek. Rozšiřte pokladní systém s modulem Obchod, lehce ho propojíte s váhou a můžete tisknout etikety i EAN kódy.

Při vyvíjení pokladního systému AWIS jsme mysleli na každý typ provozu. Řešení Obchod usnadní podnikání hlavně malým obchodům s potravinami, večerkám, zeleninám a dalším. Hlavní výhodou modulu je propojení s váhou, díky kterému si ulehčíte práci. Navíc si můžete tisknout vlastní etikety a načítat EAN kódy.

Samozřejmostí je napojení na zákaznický displej, či pokladní zásuvku (šuplík).
Máte chuť zdokonalit si svůj pokladní systém? Hoďte modul Obchod do košíku v našem e-shopu.

Výdej obědů – pořádek ve firemním stravování

Vydáváte ve firmě obědy? Modul pro pokladní software "Výdej" zpřehlední firemní stravování.

Získejte přehled v jídelně. Modul Výdej obědů pro pokladní systém AWIS udělá pořádek ve firemním stravování.

Systém Výdej obědů jsme navrhli speciální pro firemní stravování, ale využijí ho všechna střediska, která vydávají obědy – školní jídelny i kantýny. Předností je pohodlné objednávání obědů a výdej, celková evidence připravených a vydaných jídel. Flexibilitu a snadnou ovladatelnost umocňuje možnost snadných exportů do excelových tabulek.

Potřebujete mít ve vydávání obědů systém? Dejte nám vědět co nejdříve. Naši technici už mají nastartované motory a jedou vám Výdej obědů nainstalovat.

Pokladna – kompletní účto v pokladním systému

Účetnictví je strašák, ale s rozšířením pro pokladním systém Pokladna se bát nemusíte.

Pokladní systém AWIS stačí i na vedení účetnictví. Modul Fakturace nahradí minimálně jednu účetní.

Na co si na pracovišti dělat guláš z různých systémů, když software AWIS zmákne i fakturaci. Pokladna je fakturační systém poskytující přehledné vystavování faktur, včetně dodacích listů, a příjem faktur od dodavatelů.

Fakturační systém zahrnuje seznam všech přijatých faktur a možnost nastavení upozornění o splatnosti jednotlivých faktur. Samozřejmostí jsou i statistiky pro součty faktur za určité období, automatické nabízení poslední ceny pro rychlé naskladnění či spojení s „chytrou objednávkou“, kdy pro naskladnění zboží stačí „jeden klik“.

Pořádek v účtech znamená pořádek v celém podnikání. Informujte se o výhodách Pokladny u naší operátorky.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.