Home » O Pexesu » Pokladní systém pro kluby a bary

Pokladní systém pro kluby a bary

Zavádění pokladen v nočních podnicích, klubech, barech a diskotékách, není zdaleka tak časté, jako je tomu například u restaurací a podobných gastronomických provozů. Majitelé klubů a podobných podniků často ani nevědí, o kolik peněz mohou vlastně přicházet. To však zjistí v momentě, kdy do jejich provozu nasadíme náš pokladní systém, včetně našich kontrolních systémů. A často se nestačí divit, kolik jsme jim ušetřili peněz.

 

Pokladní systém změní řadu věcí v provozu

Zvýší se rychlost obsluhy

V první řadě se celkově zrychlí obsluha zákazníků, čímž se pravděpodobně zvýší také jejich benevolence utrácet. A to přeci chcete!

Každý barman má svůj přístup

Díky možnosti propojení více pokladen s jedním serverem, získá každý barman přístup k dotykové pokladně, čímž mu odpadnou starosti v podobě počítání celkové ceny zboží, případně ručního vystavování paragonu. Pokladna tyto věci dělá automaticky.

Komplexní přehled pro manažera

Provozní v baru má vždy možnost průběžně sledovat, jak si personál vede v prodeji, případně zda nedochází nějaké zboží na skladě. Inventury, které bývají noční můrou všech barmanů a barmanek, jsou díky pokladnímu systému o dost jednodušší. Můžete si například pořídit Pokladní modul INVENTURA pomocí váhy alkoholu, který bez problémů zvládá převádět hodnoty z váhy alkoholu do pokladního systému a zároveň vše zaznamenávat do skladu. Eliminujete tím další chtěné zaměstnanecké ztráty.

Zisky můžete exportovat do jakéhokoliv účetního systému

Majitelé podniku mohou prostřednictvím pokladního systému exportovat veškeré účetní hodnoty, například zisky, a to do libovolného účetního nebo ekonomického systému. Tím majitelům provozů odpadá další řada starostí a práce.

 


 

Vybraná reference – Chevignon Music Club

Příkladem takového řešení pokladního systému je například Chevignon Music Club ve Znojmě, kde jsou obsluze neustále k dispozici čtyř pokladníi terminály. Jeden u výčepu, kde jde pivo rychle na odbyt, další dva v sektoru přípravy míchaných nápojů, a poslední slouží k prodeji lahvových nápojů a lihovin. Pokladnu si může každý obsluhující na svém stanovišti přizpůsobit dle potřeby, například si nastavit nejprodávanější nápoje, pro rychlé zaúčtování. Objednat si však lze z každé pokladny cokoli, co je k dispozici ve společné databázi.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.