[vc_row height=“auto“ width=“full“ el_class=“radost-z-dokonalosti nobottompadding“][vc_column][vc_column_text]

Dopřejte si radost z dokonalosti našich techniků

Proč byste chtěli mít zbytečné starosti, když můžete mít pohodu a jistotu, že se o vaše záležitosti někdo postará? Vždyť co může být horší než neustálé telefonování a zjišťování situace se servisem zařízení, které opravdu potřebujete? U nás to jde jinak! Máme spolehlivý s šikovný tým a vy pohodu. Svěřte nám servis své pokladny a o nic se nestarejte. Vše zařídíme my.

Prostě DOKONALOST!

[/vc_column_text][us_single_image image=“11211″ size=“full“ align=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Spolehlivost

Co dělá pokladní systém opravdu přínosný pro své uživatele?

Spolehlivost v každém směru:
Jistota, že i když je největší špička a dveře obchodu se snad ani nestačí zavřít, pokladní software pojede při maximálním vytížení na jedničku.
Opora v krizových situacích, kdy pokladní systém neběží ideálně, nebo je špatně nastavený, a je potřeba rychlá pomoc vzdálené podpory nebo servisu.
Bezpečí při všech transakcích v kase, při platbách kartu i při uchování důležitých statistických dat v samotném pokladním systému.

Pokladní řešení AWIS splňují všechna tato kritéria do puntíku. Vyzkoušejte si nás v ostrém provozu, nebo si přijďte vyzkoušet pokladnu do showroomu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dopřejte si radost z dokonalosti našich profesionálních pokladen

Nechcete odfláknutou pokladnu, která vydrží pár měsíců? Máte recht! Za svoje peníze si zasloužíte kvalitní pokladnu, která něco vydrží. U nás jich je na výběr spousty a navíc jsme na trhu už víc než 20 let, takže je máme pořádně vyzkoušené.

Prostě DOKONALOST!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″ el_class=“ml-0″][us_single_image image=“11230″ size=“full“ align=“center“ el_class=“mb-0″][us_btn text=“Pokladní sestavy pro Gastro“ size=“large“ align=“center“ el_class=“radost-z-dokonalosti-btn1″][/vc_column][vc_column width=“1/3″][us_single_image image=“11231″ size=“full“ align=“center“ el_class=“mb-0″][us_btn text=“Pokladní hardware“ size=“large“ align=“center“ el_class=“radost-z-dokonalosti-btn2″][/vc_column][vc_column width=“1/3″][us_single_image image=“11232″ size=“full“ align=“center“ el_class=“mb-0″][us_btn text=“Pokladní sestavy pro Obchod“ size=“large“ align=“center“ el_class=“radost-z-dokonalosti-btn3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Tradice

Budujeme dlouhodobé vztahy, držíme se tradic

Když jsme v roce 1992 začali s vývojem a prodejem pokladen a pokladních řešení, šli jsme do toho s jasným cílem: Pomoci podnikatelům, manažerům i živnostníkům pracovat s pokladními systémy, které jim usnadní práci.

Nastavili jsme jasný směr, kterého se držíme po celou dobu existence firmy. Zvolili jsme cestu prodeje a vývoje inovativních pokladních systémů pevně stojících na tradici, kterou charakterizuje poctivost, kvalita a 100% funkčnost pro bezproblémové podnikání.

Za naše pokladní systémy dáme ruku do ohně. Věříme, že tradice AWIS bude pokračovat ve stejném duchu i dlouho po nás.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=“auto“ bg_type=“bg_color“ bg_color_value=“#ebebeb“ el_class=“nobottompadding“][vc_column][vc_column_text]

Dopřejte si radost z dokonalosti našich pokladních systémů

Máte dost složitých pokladních systémů, u jejichž nastavení strávíte dlouhé hodiny? Rozumíme a posloucháme. My děláme pokladní systémy pro lidi, ne pro techniky a vývojáře. Jsou intuitivní, snadné na ovládání a zvládnou všechno, co od nich potřebujete. PEXESO se hodí do menších prodejen a restaurací a AWIS do velkoobchodů a do velkých provozoven, kde to frčí.

Prostě DOKONALOST!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Podpora EET

Strašák EET zamčený ve skříni

Při vzniku společnosti AWIS by nás v životě nenapadlo, kam až bude směřovat vývoj evidence tržeb. Díky stabilnímu zázemí a dlouholetým zkušenostem v oblasti pokladních systémů tak pro nás nebyl problém zareagovat na „překvapení“ EET.

Proto jsme jako jedni z prvních vybavili všechny naše pokladní systémy pro Windows i Android podporou elektronické evidence tržeb, která se pozvolna „zahryzává“ do všech sfér podnikání.

Pro naše věrné zákazníky to znamená jediné: I kdyby se ve vládě děly nevídané obraty, s AWISem zůstanete připraveni úplně na všechno – poradíme si s každou typickou i nečekanou situací.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=“auto“ width=“full“ el_class=“radost-z-dokonalosti“][vc_column][vc_column_text]

Dopřejte si radost z dokonalosti našich obchodníků

Štve vás, když to do vás obchoďáci perou „horem dolem“, snaží se pouze prodat a neřeší skutečné problémy? Naši obchodníci mají rozsáhlé zkušenosti z gastro provozů a obchodů. Umí naslouchat, vžít se do vaší situace a nabídnout takové pokladní řešení, které pomůže. A co víc? Po výběru pokladny váš vztah nekončí, ale teprve začíná. Buďte si jisti, že kdykoliv budete potřebovat, na svého obchodníka se můžete s důvěrou vždycky obrátit.

[/vc_column_text][us_single_image image=“11226″ size=“full“][vc_raw_js]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[/vc_raw_js][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zákaznický servis

S pokladním systémem poradíme kdykoliv, kdekoliv, jakkoliv

I dokonalý pokladní systém potřebuje občas vyladit. I přepečlivá obsluha udělá někdy menší chybu, která rozhodí celou pokladnu. I nám se může stát, že nový pokladní modul „nepojede“ hned podle vašich představ.

Právě proto si zakládáme na bezvadné podpoře našich zákazníků. Na telefonu jsme dnem i nocí. Dokážeme vám nastavit pokladnu přes vzdálenou podporu. V garážích máme stále nastartovaný rychlý vozový park, abychom vám mohli ve chvílích potřeby přispěchat na pomoc.

Na pokladní systém AWIS je spoleh ve chvílích pohody i při krizových situacích. Přesvědčte se o tom a zavolejte nám.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=“bg_color“ bg_color_value=“#ebebeb“][vc_column][vc_column_text]

Vývoj

Známe vaše potřeby a vyvíjíme vlastní pokladní systémy

Doba se stále mění, nároky na pokladní software rostou a kdo na chvilku zaspí, nemůže zákazníkům nabídnout spolehlivý produkt a služby.

My vidíme do budoucna: Stále přemýšlíme a vyvíjíme pokladní řešení, která pokryjí všechny potřeby nejen obsluhy pokladny, ale také manažerů a majitelů restaurací, obchodů i živností. Proto jsme jako první přišli na trh s mobilní pokladní aplikací pro Android a vymysleli pokladní řešení pouze pro dámy.

Chcete být součástí společnosti, která má stále něco navíc? Účtujte s námi.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.