Home » Novinky remesla » Regional Partner Summit Europe 2013

Regional Partner Summit Europe 2013

Při příležitosti velkolepé akce Regional Partner Summit Europe 2013, na kterou jsme byli osobně pozváni, a která se konala ve dnech od 30. září do 2. října 2013 v Německém Bad Driburgu, který se nachází v okrese Hoexter na východě země Severní Porýní-Vestfálsko, jsme zahájili oficiální spolupráci s německou firmou Wincor Nixdorf.

 

Wincor Nixdorf – lídr v oblasti IT a pokladních terminálů

Společnost Wincor Nixdorf je jedním z předních světových poskytovatelů IT řešení, pokladních terminálů a služeb pro maloobchodníky a retailové bankovnictví. Velmi rozsáhlé portfolio služeb a produktů firmy Wincor Nixdorf je soustředěno především na optimalizaci podnikových procesů v bankách a obchodních společnostech. Firma působí v současnosti ve více jak 110 zemních celého světa. V rámci celé této skupiny má přes 9000 zaměstnanců.

Regional Partner Summit Europe 2013

Regional Partner Summit Europe 2013

Na summitu, který zahájil Eckard Heidloff, prezident a generální ředitel společnosti Wincor Nixdorf, se sešlo přes 120 účastníků, kteří zastupovali celkem 60 společností ze všech koutů Evropy. Cílem setkání odborníků byla především diskuze, při které se všichni zúčastnění podělili o své zkušenosti a navzájem se seznamovali se svými úspěchy a inovacemi. Na základě těchto úspěchů byla značná pozornost věnována také jejich analýze, podle níž se následně diskutovalo o budoucí strategii, posílení a rozšíření partnerské sítě Wincor. Součástí celého summitu bylo také seznamování s novými oficiálními partnery z Evropy, mezi které patřila i naše společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.

AWIS a produkty společnosti Wincor

Wincor Nixdorf a AWIS

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.