Home » Výstavy a veletrhy obchod » Veletrh FOR GASTRO – Letňany – Praha

Veletrh FOR GASTRO – Letňany – Praha

Podzimní veletrhy bydlení a gastronomie se rozrostly o jednu  výstavní halu. Od 1. do 4. října 2015 patřil areál PVA EXPO  PRAHA veletrhům bydlení a gastronomie. Na ploše 31 200  m2 se představilo celkem 532 vystavovatelů, což je v  porovnání s loňským rokem o 9 % více. Zastoupeny byly nejen  české firmy, své portfolio přijelo do Letňan představit i 40  zahraničních firem z celkem 9 států.Veletrh přilákal téměř 30  000 návštěvníků, kteří mohli v sedmi halách zhlédnout  tři tematické veletrhy:FOR INTERIOR, FOR GASTRO & HOTEL a FOR DECOR & PRESENT.

Představili jsme novinku – PEXESO pro iOS (Apple)
Po ročním úspěšném provozu naší nové pokladny PEXESO, kterou jsme jako první udělali pro platformu Android, jsme se na základě neobyčejně kladných ohlasů rozhodli, že uspokojíme obchodníky a restauratéry, kteří jsou příznivci společnosti Apple a upřednostňují tak aplikace pro operační systém iOS. Beta verzi pokladny PEXESO pro iOS jsme letos představili také na veletrhu TOP GASTRO & HOTEL 2015 a byl o ní neobyčejně vysoký zájem. Spousty našich stálých, ale také nových potenciálních klientů, kteří za námi na veletrh přišli, nám sdělili, že pokladna pro Apple na trhu chyběla, a že velmi oceňují naše rozhodnutí. Nyní se tedy stává pokladní systém AWIS multiplatformní, protože je možné ho používat přes Windows, Android a nyní také iOS.

Pexeso je opravdu unikátní ! 

Vytvořili jsme speciální pokladnu nové generace pro dotykové monitory a tablety s operačním systémem Android a nově pro iOS (Apple) . Tento první pokladní Android systém vyvíjelo 57 profesionálů z oboru gastronomie a obchodu.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.