Home » Výstavy a veletrhy obchod » Veletrh SALIMA 2016 – Brno

Veletrh SALIMA 2016 – Brno

IMG 20160217 145546

Komplex mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA – MBK – INTECO podává dokonalý přehled o zpracovatelském průmyslu v zemích střední a východní Evropy. V rámci souboru těchto veletrhů se prezentují přední výrobci a dodavatelé potravin a technologií pro potravinářské obory, mlynářství, pekařství, cukrářství, vinařství a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování z celého světa. Pravidelně prezentuje nejnovější trendy ve všech uvedených oborech a patří mezi přední mezinárodní obchodní setkání pro RETAIL i HORECA oblast. Konají se ve dvouleté periodicitě, vždy v sudých letech. Veletrhů se zúčastnilo 794 vystavujících firem, mezi nimi 42 procent zahraničních, a zastoupeno bylo 36 zemí a Evropská unie. Ve srovnání s posledním ročníkem mírně vzrostl počet vystavujících firem a zvětšila se také výstavní plocha. Prezentovalo se dalších 435 značek a podle předběžných výsledků bude letošní návštěvnost stejná jako v předchozích letech.

Expozice vystavovatelů obsadily čtyři pavilony s výstavní plochou 28.500m². Letos se koncové produkty prezentovaly na přibližně 40% rozsahu veletrhu, 60% procent patřilo dodavatelům technologií. Mimořádně vysoká byla zahraniční účast, a to především z Itálie, Německa, Polska, Slovenska a Maďarska. Po dlouhé době se představili vystavovatelé z Bulharska a vůbec poprvé z Kambodže. Oficiální expozice s vládní podporou na veletrhu SALIMA otevřely Česká republika, Maďarsko a Polsko. Tradičně největší zájem byl o náš systém PEXESO pro iOS (Apple) a Android !

Pokladní systém ZDARMA – pokladna PEXESO pro dotykové monitory a tablety

Pokladna PEXESO - zdarma na Google Play

Pokladna PEXESO je zcela nový (05/2014) a unikátní pokladní systém nové generace, určený pro dotykové monitory, pokladní terminály, tablety, mobilní číšníky, chytré telefony, PDA a jiné mobilní terminály, které pracují na operačním systému Android či iOS. Obsahuje celkem tři pokladny: pro restaurace, obchody a pro správu osobního rozpočtu. Pokladnu si můžete zdarma stáhnout a vyzkoušet například ve vašem smart phonu nebo na tabletu (pouze s OS Android či iOS). PEXESO je pokladní systém pro restaurace, kavárny, cukrárny, venkovní stánky a další podobné gastro podniky všech velikostí a typů. Pokladní systém je spolehlivý, moderní a uživatelsky příjemný. Náš pokladní systém si eviduje a ukládá každé prodané jídlo, nápoj i proběhlého rozvozu a ukládá účty ke každému stolu zvlášť. Plně tímto systémem nahradíte váš aktuální pokladní systém s tou výhodou, že z naší strany máte jistou technickou podporu i se zaškolením.

 
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.