logo-awis

Příběh společnosti AWIS


Pokladnám a vývoji pokladních systémů se věnujemeod roku 1992. Prostě nás to baví. Reagujeme na aktuální potřeby a požadavky našich klientů a usnadňujeme jejich podnikání.

S týmem odborníků a spolupracovníků dodáváme kompletní pokladní sestavy do provozoven po celých Čechách a do zahraničí, vytváříme software na míru, poskytujeme poradenství, konzultace a servis. Díky tomu máme více jak 2000 spokojených klientů, kterých si vážíme.

Baví nás dělat něco, co lidé opravdu ocení. Díky čemu mají větší přehled a mohou se v klidu věnovat tomu, co dělají nejlépe. Rosteme s vámi a vy s námi.

Víme, že je důležité pomáhat těm, kteří to potřebují, a tak pravidelně přispíváme neziskovým organizacím, věnovali jsme naše pokladny tréninkovým zařízením, kde se zaučují lidé s postižením, Lékořici, která zaměstnává maminky dlouhodobě hospitalizovaných dětí v Thomayerově nemocnici a zdarma půjčujeme pokladní sestavy školám a učilištím.

tym-pexeso

Vize


Tvoříme pokladní systémy, které pracují za vás.

Motto


AWIS –  pokladny,  které pracují pro vás

Petr Vopátek

„Jednej tak, abys byl šťastný! Ne tak, aby ses šťastným jen zdál.”

Dana Romancová

„Buď tím kým jsi, protože život je moc krátký, abys mohl být někým jiným.”

René Muška

„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.“

Certifikát
ČSN EN ISO 9001 a 14001

iso14001Vize společnosti AWIS

Přinášime technologie, které umožňují číšníkům, provozním i kuchařům, aby se v maximální míře věnovali hostům.

Posouváme restaurace a gastronomické provozy na úroveň, ve které se nacházely ve zlate éře českého pohostinství za První republiky.

Neustále vyvíjíme naše systémy a držíme krok s moderními technologiemi. Prodejna s přehledem

Zvyšujeme přehled majitelů a manažerů o fungování jejich podniku. Díky dodávkám a servisu pokladních, kontrolingových a skladových informačních systémů, zajišťujeme hladký chod obchodů a minimalizujeme riziko chyb ze strany personálu.

Ve spojení s mobilními technologiemi dokážeme zajistit kontrolu nad provozem do doby 24h denně. Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. byla založena v roce 1992. Firma má dlouholeté zkušenosti s prodejem, ale hlavně s vývojem pokladních systémů pro restaurace a obchody. V současnosti patří společnost ke špičce svého druhu na českém trhu.

Nabízíme jak samostatný pokladní software, tak kompletní dodání potřebného hardware (POS terminály, pokladní tiskárny, mobilní číšník, pokladní zásuvky). Hardware i software řešení dodáváme včetně instalace do provozu, se zprovozněním místní Wi-Fi či vnitřní sítě. Instalace provádíme po celé ČR. Máme organizační schopnosti a dlouholeté zkušenosti, abychom dostáli zárukám na splnění všech závazků.

Při spolupráci klademe důraz na komunikaci, rychlém a lidské jednání. Důkazem je více jak 500 spokojených zákazníků a realizovaných projektů. Snažíme se, aby všichni naši klienti byli spokojeni jak s pokladnou, tak se servisem a našimi komplexními službami. To vše nám také pomáhá splnit kvalitní tým spolehlivých pracovníků, kteří jsou připraveni poskytnout vám své zkušenosti v oboru. Naši zaměstnanci práci vykonávají důsledně a spolehlivě.

V rámci své činnosti můžeme zabezpečit specifické úpravy systému, propojit jej na jiný software (on-line,off-line), který požadujete. Kdykoliv jsme připraveni jednat o rozšíření nebo omezení systému dle vašich potřeb. Jsme schopni zúčastnit se jakéhokoliv vypsaného konkurzu a s okamžitou platností zareagovat na váš podnět.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.