[vc_row][vc_column][vc_column_text]

logo-awis

Příběh společnosti AWIS


Pokladnám a vývoji pokladních systémů se věnujemeod roku 1992. Prostě nás to baví. Reagujeme na aktuální potřeby a požadavky našich klientů a usnadňujeme jejich podnikání.

S týmem odborníků a spolupracovníků dodáváme kompletní pokladní sestavy do provozoven po celých Čechách a do zahraničí, vytváříme software na míru, poskytujeme poradenství, konzultace a servis. Díky tomu máme více jak 2000 spokojených klientů, kterých si vážíme.

Baví nás dělat něco, co lidé opravdu ocení. Díky čemu mají větší přehled a mohou se v klidu věnovat tomu, co dělají nejlépe. Rosteme s vámi a vy s námi.

Víme, že je důležité pomáhat těm, kteří to potřebují, a tak pravidelně přispíváme neziskovým organizacím, věnovali jsme naše pokladny tréninkovým zařízením, kde se zaučují lidé s postižením, Lékořici, která zaměstnává maminky dlouhodobě hospitalizovaných dětí v Thomayerově nemocnici a zdarma půjčujeme pokladní sestavy školám a učilištím.

tym-pexeso

Vize


Tvoříme pokladní systémy, které pracují za vás.

Motto


AWIS –  pokladny,  které pracují pro vás

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=“bg_color“ bg_color_value=“#ebebeb“ el_class=“certifikaty“][vc_column width=“1/3″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]

Certifikát
ČSN EN ISO 9001 a 14001

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]iso14001[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=“bg_color“ el_class=“nova-vize“ bg_color_value=“#f2f2f2″][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Vize společnosti AWIS

Přinášime technologie, které umožňují číšníkům, provozním i kuchařům, aby se v maximální míře věnovali hostům.

Posouváme restaurace a gastronomické provozy na úroveň, ve které se nacházely ve zlate éře českého pohostinství za První republiky.

Neustále vyvíjíme naše systémy a držíme krok s moderními technologiemi.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][us_single_image image=“10103″ size=“full“ align=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=“bg_color“ el_class=“nova-vize“ bg_color_value=“#f2f2f2″][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Prodejna s přehledem

Zvyšujeme přehled majitelů a manažerů o fungování jejich podniku. Díky dodávkám a servisu pokladních, kontrolingových a skladových informačních systémů, zajišťujeme hladký chod obchodů a minimalizujeme riziko chyb ze strany personálu.

Ve spojení s mobilními technologiemi dokážeme zajistit kontrolu nad provozem do doby 24h denně. Více informací ZDE.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][us_single_image image=“10117″ size=“full“ align=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=“nova-vize“][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. byla založena v roce 1992. Firma má dlouholeté zkušenosti s prodejem, ale hlavně s vývojem pokladních systémů pro restaurace a obchody. V současnosti patří společnost ke špičce svého druhu na českém trhu.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][us_single_image image=“10104″ size=“full“ align=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=“bg_color“ el_class=“nova-vize“ bg_color_value=“#f2f2f2″][vc_column width=“1/2″][us_single_image image=“10107″ size=“full“ css=“.vc_custom_1481624802069{padding-top: 100px !important;}“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]

Nabízíme jak samostatný pokladní software, tak kompletní dodání potřebného hardware (POS terminály, pokladní tiskárny, mobilní číšník, pokladní zásuvky). Hardware i software řešení dodáváme včetně instalace do provozu, se zprovozněním místní Wi-Fi či vnitřní sítě. Instalace provádíme po celé ČR. Máme organizační schopnosti a dlouholeté zkušenosti, abychom dostáli zárukám na splnění všech závazků.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=“nova-vize“][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Při spolupráci klademe důraz na komunikaci, rychlém a lidské jednání. Důkazem je více jak 500 spokojených zákazníků a realizovaných projektů. Snažíme se, aby všichni naši klienti byli spokojeni jak s pokladnou, tak se servisem a našimi komplexními službami. To vše nám také pomáhá splnit kvalitní tým spolehlivých pracovníků, kteří jsou připraveni poskytnout vám své zkušenosti v oboru. Naši zaměstnanci práci vykonávají důsledně a spolehlivě.

V rámci své činnosti můžeme zabezpečit specifické úpravy systému, propojit jej na jiný software (on-line,off-line), který požadujete. Kdykoliv jsme připraveni jednat o rozšíření nebo omezení systému dle vašich potřeb. Jsme schopni zúčastnit se jakéhokoliv vypsaného konkurzu a s okamžitou platností zareagovat na váš podnět.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][us_single_image image=“10113″ size=“full“][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=“bg_color“ bg_color_value=“#f2f2f2″ el_class=“nova-vize“][vc_column width=“1/2″][us_single_image image=“10115″ size=“full“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Záruka kvality – jsme držiteli certifikace ISO 9001 a ISO 14001[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.