Home » Výstavy a veletrhy » Vystavovali jsme v Číně na veletrhu COMPUTEX TAIPEI 2014

Vystavovali jsme v Číně na veletrhu COMPUTEX TAIPEI 2014

Vystavovali jsme na veletrhu COMPUTEX TAIPEI 2014

Veletrh COMPUTEX TAIPEI je největší veletrh informačních a komunikačních technologií v Asii a druhý největší veletrh na světě. Letos se konal ve dnech od 3. do 7. června 2014 již 34. ročník. Tradičně, jak vypovídá název, v hlavním městě Čínské republiky Taipei (Tchaj-pej). Pod záštitou společnosti Poindus Systems Corp. jsme vystavovali naše dva pokladní systémy.

Krátce o veletrhu

  • Místo konání: Taipei (Tchaj-pej) – tradičními čínskými znaky 臺北
  • Datum konání: 3. června – 7. června
  • Počet návštěvníků: 130.000
  • Zahraničních návštěvníků: 38.000
  • Vystavovatelů: 1.700
  • Počet stánků: 5.000

COMPUTEX TAIPEI 2014

Pokladna PEXESO s novým tabletem VariPad

Naše dva pokladní systémy AWIS a PEXESO byly prezentovány pod záštitou společnosti Poindus Systems Corp., která je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů dotykových POS terminálů, určených pro pokladní systémy. Společnost poskytuje díky svým zkušeným odborníkům a technickému know-how inovativní a naprosto špičkové hardwarové řešení v IT průmyslu.

Společnost Poindus na svém veletrhu vystavovala svůj nový tablet pro Android, který se jmenuje VariPad. Protože s firmou Poidus spolupracujeme, a zároveň prodáváme některé jejich produkty, oslovili nás s tím, že jsou velmi nadšeni naším novým systémem PEXESO, a že by chtěli jejich novinku VariPad prezentovat právě s ním. Takové nabídky se prostě neodmítají, tak jsme do toho šli. Dostali od nás na prezentaci jak PEXESO pro Android, tak náš klasický pokladní systém pro Windows.

PEXESO sklidilo velký úspěch

PEXESO sklidilo velký úspěch

Ještě v průběhu veletrhu COMPUTEX TAIPEI nás kontaktovali z firmy Poidus a oznámili nám, že PEXESO má obrovský úspěch, že se lidem na veletrhu velmi líbí. To nás samozřejmě velice potěšilo a zároveň utvrdilo v tom, že myšlenka PEXESA byla dobrá. O atraktivitě svědčí také fakt, že si PEXESO zdarma stáhlo přes Google Play za první měsíc své existence více jak 500 uživatelů.

Stáhněte si PEXESO ZDARMA

Pexeso disponuje řešením pro restaurace, obchody, a jako osobní pokladna pro vedení a správu osobního rozpočtu a stavu aktuální finanční bilance. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách produktu – www.registracni-pokladna.cz, nebo můžete rovnou přejít na Google Play, kde je PEXESO ke stažení ZDARMA.

2awis-computex-2014.jpg

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.