AWIS Obchod – Pražský hrad

| #

Vánoce jsou sice už za námi, ale jako EkoBIT jsme i během tohoto období měli spoustu práce. O naše pokladní systémy totiž byl obrovský zájem ze strany stánkařů po celé České republice. Hned deset našich pokladen jsme instalovali i na Pražský hrad, který je zvlášť v zimním období krásnou dominantou k navštívení. Stánkaři si tu od nás vyžádali pokladní systém AWIS OBCHOD.

A udělali skvělé rozhodnutí. AWIS je totiž optimalizovaný i pro stánky s širokým rozsahem zaměření a sortimentu. Hodí se tak v podstatě na cokoliv a maloobchodníci s ním neudělají chybu. Skvělý je i do prádelen, autoservisů, butiků nebo salónů.

Oproti jiným pokladnám mnozí na AWISU oceňují jeho propojení na obchodní váhy i na tisk štítků. Ceněné je také přiřazení EAN a vážených kódů nebo zadání akčních cen pro sortiment. Výhodou je také přesný výpočet ceny podle času, propojení pokladny na e-shop nebo třeba exporty na srovnávače.

Pokladní systém AWIS tak obsahuje mnoho užitečných funkcí a ty je zároveň možné rozšířit i o další, které povedou k ušetření Vašeho drahocenného času a k usnadnění podnikání. Mezi tyto rozšiřující moduly se řadí třeba provizní systém, kamerové rozšíření nebo kontrola práce s pokladnou.

Pokladní systém AWIS, který je dostupný i na našem e-shopu, Vám tak pomůže získávat nové zákazníky. A my jako EkoBIT Vám pomůžeme s analýzou síťového řešení ve Vaší prodejně nebo s důsledným školením Vás i Vašeho personálu. Jsme totiž firma, která v České republice působí už více než třicet let.

Mohlo by vás zajímat

VÝROBNÍ SYSTÉMY
Obecné
Digitalizace transformuje průmyslový sektor rychlejším tempem než kdy dříve. Výrobní systémy, které jsou nyní vybaveny nejnovějšími…
číst více
Gastro, Obchod, Obecné, Vylepšení
Pro správnou funkčnost propojení je nutné mít aktuální verzi pokladního systému AWIS 1. V AW Office v Nastavení zvolíme možnost Externí…
číst více
Donut Worry Be Happy
Gastro, Instalace
Téměř každý má alespoň čas od času pořádnou chuť na sladké. Velké oblíbenosti se v České republice těší také donuty.…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.