AWIS Obchod – Pražský hrad

| #

Vánoce jsou sice už za námi, ale jako EkoBIT jsme i během tohoto období měli spoustu práce. O naše pokladní systémy totiž byl obrovský zájem ze strany stánkařů po celé České republice. Hned deset našich pokladen jsme instalovali i na Pražský hrad, který je zvlášť v zimním období krásnou dominantou k navštívení. Stánkaři si tu od nás vyžádali pokladní systém AWIS OBCHOD.

A udělali skvělé rozhodnutí. AWIS je totiž optimalizovaný i pro stánky s širokým rozsahem zaměření a sortimentu. Hodí se tak v podstatě na cokoliv a maloobchodníci s ním neudělají chybu. Skvělý je i do prádelen, autoservisů, butiků nebo salónů.

Oproti jiným pokladnám mnozí na AWISU oceňují jeho propojení na obchodní váhy i na tisk štítků. Ceněné je také přiřazení EAN a vážených kódů nebo zadání akčních cen pro sortiment. Výhodou je také přesný výpočet ceny podle času, propojení pokladny na e-shop nebo třeba exporty na srovnávače.

Pokladní systém AWIS tak obsahuje mnoho užitečných funkcí a ty je zároveň možné rozšířit i o další, které povedou k ušetření Vašeho drahocenného času a k usnadnění podnikání. Mezi tyto rozšiřující moduly se řadí třeba provizní systém, kamerové rozšíření nebo kontrola práce s pokladnou.

Pokladní systém AWIS, který je dostupný i na našem e-shopu, Vám tak pomůže získávat nové zákazníky. A my jako EkoBIT Vám pomůžeme s analýzou síťového řešení ve Vaší prodejně nebo s důsledným školením Vás i Vašeho personálu. Jsme totiž firma, která v České republice působí už více než třicet let.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.