AWIS Obchod – Pražský hrad

| #

Vánoce jsou sice už za námi, ale jako EkoBIT jsme i během tohoto období měli spoustu práce. O naše pokladní systémy totiž byl obrovský zájem ze strany stánkařů po celé České republice. Hned deset našich pokladen jsme instalovali i na Pražský hrad, který je zvlášť v zimním období krásnou dominantou k navštívení. Stánkaři si tu od nás vyžádali pokladní systém AWIS OBCHOD.

A udělali skvělé rozhodnutí. AWIS je totiž optimalizovaný i pro stánky s širokým rozsahem zaměření a sortimentu. Hodí se tak v podstatě na cokoliv a maloobchodníci s ním neudělají chybu. Skvělý je i do prádelen, autoservisů, butiků nebo salónů.

Oproti jiným pokladnám mnozí na AWISU oceňují jeho propojení na obchodní váhy i na tisk štítků. Ceněné je také přiřazení EAN a vážených kódů nebo zadání akčních cen pro sortiment. Výhodou je také přesný výpočet ceny podle času, propojení pokladny na e-shop nebo třeba exporty na srovnávače.

Pokladní systém AWIS tak obsahuje mnoho užitečných funkcí a ty je zároveň možné rozšířit i o další, které povedou k ušetření Vašeho drahocenného času a k usnadnění podnikání. Mezi tyto rozšiřující moduly se řadí třeba provizní systém, kamerové rozšíření nebo kontrola práce s pokladnou.

Pokladní systém AWIS, který je dostupný i na našem e-shopu, Vám tak pomůže získávat nové zákazníky. A my jako EkoBIT Vám pomůžeme s analýzou síťového řešení ve Vaší prodejně nebo s důsledným školením Vás i Vašeho personálu. Jsme totiž firma, která v České republice působí už více než třicet let.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.