AWIS Obchod – trhy Kampa

| #

Ostrov na řece Vltava v Praze na Malé Straně. To je Kampa, která je podle mnohých tím nejhezčím městským ostrovem světa. I tam jsme se jako společnost EkoBIT se svými pokladními systémy dostali. Obdrželi totiž od nás pokladní systémy AWIS obchod a místní firma CATERINGGARDEN si je nemůže vynachválit.

A co podnikatele na AWISU vlastně tak zaujalo? Pokladna totiž nabízí široký rozsah zaměření i sortimentu. Umožňuje účtovat jednotlivé zboží díky čtečce čárových kódů a zboží se díky tomu následně odečítá ze skladu. Využít je možné i databázi klientů, slevy za nákupy nebo rozesíláč e-mailů. Samozřejmostí je také pohodlné vystavování faktur, provádění inventur nebo síťové řešení.

Pokladní systém AWIS obchod nabízí také kvalitní zákaznickou evidenci, statistiky prodeje nebo tiskové sestavy. Připravily jsme i kvalitní návody, které Vám jejich používání ještě více ulehčí.

Pro sítě obchodů, obchodní řetězce, ale i rozsáhlá obchodní centra nabízíme také řešení Centrální pokladna. Tento server je napojen na všechny ostatní pokladny, které jsou umístěné v jednotlivých obchodech. Ty se mohou prostřednictvím internetu k centrální pokladně připojit prakticky odkudkoli na světě.

K pokladnímu systému AWIS obchod se skvěle hodí i aplikace mobilní skladník, která slouží k pohodlné evidenci skladových zásob. Pro inventurní účely je možné užít také bezdrátovou čtečku čárových kódů. Mrkněte na náš e-shop a pokladní systém AWIS si jednoduše pořiďte.

Mohlo by vás zajímat

Sladké láká malé i velké duše. Jedno takové místo se skvělým sladkým sortimentem najdete samozřejmě i v centru Prahy a my jako EkoBIT…
číst více
Znáte Restaurant Art Club Etalon v centru Prahy? Pokud ne, tak od nynějška už určitě budete. Jde o luxusní restauraci, ve které se…
číst více
Pokladny AWIS Obchod - Václavské náměstí
Václavské náměstí bývá v zimním období tradičně obklopené stánkaři. Ty provozuje firma CATERINGGARDEN, která je našim…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.