AWIS Obchod – trhy Kampa

| #

Ostrov na řece Vltava v Praze na Malé Straně. To je Kampa, která je podle mnohých tím nejhezčím městským ostrovem světa. I tam jsme se jako společnost EkoBIT se svými pokladními systémy dostali. Obdrželi totiž od nás pokladní systémy AWIS obchod a místní firma CATERINGGARDEN si je nemůže vynachválit.

A co podnikatele na AWISU vlastně tak zaujalo? Pokladna totiž nabízí široký rozsah zaměření i sortimentu. Umožňuje účtovat jednotlivé zboží díky čtečce čárových kódů a zboží se díky tomu následně odečítá ze skladu. Využít je možné i databázi klientů, slevy za nákupy nebo rozesíláč e-mailů. Samozřejmostí je také pohodlné vystavování faktur, provádění inventur nebo síťové řešení.

Pokladní systém AWIS obchod nabízí také kvalitní zákaznickou evidenci, statistiky prodeje nebo tiskové sestavy. Připravily jsme i kvalitní návody, které Vám jejich používání ještě více ulehčí.

Pro sítě obchodů, obchodní řetězce, ale i rozsáhlá obchodní centra nabízíme také řešení Centrální pokladna. Tento server je napojen na všechny ostatní pokladny, které jsou umístěné v jednotlivých obchodech. Ty se mohou prostřednictvím internetu k centrální pokladně připojit prakticky odkudkoli na světě.

K pokladnímu systému AWIS obchod se skvěle hodí i aplikace mobilní skladník, která slouží k pohodlné evidenci skladových zásob. Pro inventurní účely je možné užít také bezdrátovou čtečku čárových kódů. Mrkněte na náš e-shop a pokladní systém AWIS si jednoduše pořiďte.

Mohlo by vás zajímat

Obecné, Vylepšení
Ve třinácti jednoduchých krocích si projdeme kompletní nastavení EcoPOS pro přijímaní Bitcoin Lightning Network plateb, až po samotné…
číst více
Ecopos - bitcoin
Obecné, Vylepšení
S hrdostí oznamujeme, že náš pokladní systém EcoPOS, nyní přináší revoluční možnost pro ty, kteří chtějí být krok před…
číst více
Gastro, Instalace
Už deset let je naším klientem provozovatel irských restauračních zařízení Bastila pub a Dublin Pub. Oba podniky se nachází na proslulé…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.