Propojte kamerový a pokladní systém. Budete mít svou provozovnu jako na dlani.

| #Novinky

Nízké prodeje, nespokojení zákazníci, provozní ztráty, chybovost a nízká výkonnost zaměstnanců nebo dokonce krádeže. To je jen malý výčet problémů, které vás mohou jako majitele provozovny či pracoviště trápit. Přesně proto je vhodné do provozovny či na pracoviště nainstalovat kvalitní kamerový systém. Jen tak totiž budete mít možnost na dálku vidět i slyšet, co se na daném místě právě děje.

Důvodem, proč jsou vaši zákazníci nespokojeni a prodeje nejsou tak vysoké, jak byste si představovali, může být také způsob, jakým s nimi vaši zaměstnanci jednají. I to můžete díky kvalitnímu kamerovému systému včas odhalit.

Až polovinu krádeží způsobí vlastní personál

Podle průzkumů naší divizní společnosti AWIS Global Systems navíc přibližně polovinu všech krádeží, ke kterým v prodejnách či provozovnách dojde, má na svědomí vlastní personál a k polovině těchto krádeží pak dochází přímo na pokladně. Proto je vhodné jednu kameru umístit co nejblíže pokladny.

Dokonalý přehled o každé transakci

Kamerový systém můžete rovnou propojit se systémem pokladním. Získáte tak dokonalý přehled o každé transakci a budete si moci přehrát veškeré kritické události v provozu – v gastronomii to jsou například storna, slevy, přesuny mezi účty, historie a placení účtů, objednávky do kuchyně, ukončení směny, příchody a odchody zaměstnanců, případně zrcadlo či uzávěrka. Využít k tomu můžete zásuvný modul KAMERA, jenž poskytuje propojení a komunikaci mezi pokladním systémem AWIS a kamerovým systémem NetRex.

Video záznam ke každé události sledujte online přes mobil

Díky tomuto propojení budete mít možnost online přes mobil či internet sledovat, co se v provozovně právě děje, nebo si dohledat přesné informace o tom, co se tam kdy stalo. Ke každé události je totiž k dispozici video záznam, jenž si můžete kdykoli přehrát. Události se ukládají na lokální servery či na platformu české společnosti NetRex, která se zabývá vývojem a poskytováním služeb založených na aplikacích moderních síťových video technologií, takže není problém video nahrávky filtrovat a následně v nich snadno dohledat určitou situaci.

Rychlá kontrola

Rychlou kontrolu navíc můžete provést prostřednictvím nastavení intervalu „před“ a „po“, kdy dojde k seřazení jednotlivých zaznamenaných událostí za sebou. Stačí si vybrat, který kritický bod chcete přehrát, u kterého zaměstnance (nebo globálně pro celý provoz), nastavit si časový interval před a po a následně už můžete zhlédnout celou časovou smyčku. Znamená to, že třeba během dvaceti minut se můžete podívat například na všechna storna, která vaši vybraní zaměstnanci za celý den udělali.

Modul Kamera – k nezaplacení

Získáte tak pravidelný přehled nejen o provozu, ale také o svých zaměstnancích, což může pomoci značně eliminovat výše uvedené problémy snad každého majitele provozovny. Navíc budete na případná nebezpečí vždy upozorněni prostřednictvím sms zpráv či e-mailu.

 

Podívejte se také na video prezentaci, která vám modul ještě více přiblíží

Mohlo by vás zajímat

dotyková pokladna - kemp Panorama
Gastro, Instalace
Vedra v letošním roce dorazila už během června, a i proto se náš EkoBIT tým dostal v minulých dnech i do prvních kempů. Patřil mezi ně…
číst více
AWIS Gastro - WOOD & STEAK
Gastro, Instalace
Znáte pražskou restauraci WOOD & STEAK na Vinohradech? Tak to byste měli, protože takový steak vám jen tak někde nepřipraví. Od nás si…
číst více
Awis Gastro - metro-disco-bar
Gastro, Instalace
Víte, kde je nejdelší bar v České republice? Je to v Praze kousek od centra u výstupu ze stanice metra Můstek, kde jsme před pár dny…
číst více
Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Napište nám!

Můžete nám také zavolat na +420 777 222 229 a poradit se přímo s jedním z našich specialistů.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.