E-Stravenky

Akceptace stravenek se stala samozřejmostí v každém gastroprovozu. Moderní doba sebou ale přináší postupnou obměnu do podoby elektronické stravenky. Tuto elektronickou stravenku lze využít stejně jako papírovou stravenku u smluvních partnerů z oblasti gastronomie označených samolepkou Restaurace, Bistra a fast foody, Jídelny, Malé prodejny, Cukrárny, kavárny, čajovny, Supermarkety a hypermarkety (pouze na potraviny a nealkoholické nápoje).

eD‘ system Czech – distributor hardware a software

eD´ system Czech, a.s. patří mezi největší distributory výpočetní techniky v České republice. Společnost stála u zrodu IT distribuce na českém trhu, nyní se spolu se sesterskými společnostmi výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje do dalších zemí EU.

Ekonomický systém POHODA

Pohoda - ekonomický softwareSe společností STORMWARE s.r.o. jsme vytvořili propojení mezi pokladním systémem AWIS a Ekonomickým systémem POHODA. Toto propojení vám zajistí spolehlivý export tržeb, to vše snadno, rychle a spolehlivě.

Systém POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

EDITEL – automatizovaná elektronická výměna dokumentů

logo-editelEDITEL nabízí individualizovaná EDI řešení pro chytré řízení zásobovacího řetězce, vhodná pro společnosti různých velikostí a z rozličných odvětví. EDI komunikace je plně automatizovaná elektronická výměna strukturovaných obchodních a jiných dokumentů mezi společnostmi, které využívají eXite®, jednu z největších mezinárodních B2B platforem.

ASUS – výrobce hardwaru

ASUS je pátý největší výrobce počítačů. V lednu 2015 oznámil, že prodal již 500 milionů základních desek od svého založení. ASUSTeK Computer Incorporated je tchajwanská společnost, produkující základní desky, grafické karty, optické mechaniky, PDA, notebooky, síťové produkty, mobilní telefony a počítačové komponenty. Firma je známá pod značkou Asus.

Moderní ekonomický systém FlexiBee

FlexiBeePropojení pokladního systému AWIS s Flexibee, který je určen pro malé i velké firmy, či drobné podnikatele vedoucí daňovou evidenci. Jedná se o plně lokalizovatelný produkt s podporou vzdáleného přístupu. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví, homebanking, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky a má řadu dalších modulů. Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy. FlexiBee je dostupný pro operační systémy Windows, Linux a Mac OS X.

ZEMAN Váhy s.r.o. – váhy, pokladny, systémy

Společnost ZEMAN Váhy vyrábí průmyslové váhy a terminály, importuje a prodává vážicí techniku v celé její škále, dále importuje a prodává registrační a počítačové pokladny, příslušenství a doplňky k POS systémům, prodává a implementuje obchodní a expediční software a současně provádí servis a veškeré služby ke všem prodávaným produktům.

Kamerový systém NetRex

Kamerový systém NetRexPropojení pokladny AWIS s kamerovým systémem NetRex. Propojení přináší záznam kritických událostí!

Vybrané události se ukládají na lokální disk a server spol. NetRex a vy budete moci na jejich základě snadno filtrovat uložené video z kamer. Jednoduše a rychle si například budete moci prohlédnout video, které systém zaznamenal během vratek zboží, storna či jiných událostí provedených v pokladně za poslední období. Díky těmto propracovaným funkcím získáte perfektní kontrolu nad tím, co se ve Vašem provozu děje. Efektivnější kontrola se musí pozitivně projevit na finančních výsledcích Vašich prodejen.

Hotelový rezervační systém Previo

PrevioPrevio je vynikající propracovaný hotelový rezervační systém obsahující celou řadu pokročilých funkcí. Pomáhá zvyšovat obsazenost ubytovacího zařízení díky inovativnímu systému a internetu. V současnosti ho využívá již 1928 ubytovatelů v ČR. Díky našemu partnerství je nyní možné tento systém využívat i prostřednictvím našeho profesionálního pokladního systému. Při platbě v našem systému můžete vybrat číslo pokoje a účet se odesílá do systému Previo. Díky této naši spolupráci získáte opravdu univerzální platformu, která díky rozšířeným funkcím uspokojí veškeré požadavky Vašeho provozu. Úspěšně jsme tak rožšířili rozsah našich služeb. To vše s jediným cílem – Vaší spokojenosti.

Global Payments (NYSE:GPN)

Global PaymentsSe společností Global Payments, jednou z největších světových společností, jsme vytvořili propojení mezi pokladním systémem A.W.I.S. a platební (bankovním) terminálem.  Pokladna Vám tímto zajistí přesnou částku na Vašem terminálu a kontrolu nad platbou kreditní kartou. Global Payments se specializuje na elektronické zpracování transakcí. Její sídlo je v Atlantě, ve státě Georgia, USA. Společnost Global Payments má pobočky po celých Spojených státech amerických, v Kanadě, ve Velké Británii a Evropě.

Hotelový software HORES

HoresPropojení pokladního systému AWIS s hotelovým a recepčním software HORES.

Software HORES patří dnes mezi nejčastěji používané systémy v ČR i SR a jeho první verze byly instalovány již před více než 20 lety. Toto propojení Vám zajistí jednoduché přesouvání útraty zákazníka za hotelový pokoj na účet v pokladním systému AWIS a tím spojit veškeré jeho výdaje za ubytování, stravu, služby.

Zaujal vás pokladní systém AWIS a chcete se stát naším partnerem?

Jsme otevřenou platformou, která spolupracuje s mnoha systémy. Rádi budeme spolupracovat na provázání Vašeho produktu s naším neustále se rozšiřujícím pokladním systémem. Pokud jste vývojářská firma, či by jste rádi spolupracovali ohledně prodeje produktů, neváhejte nás kontaktovat! Budeme rádi za veškeré návrhy na spolupráci.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit? Objednat pokladnu?

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat zpět.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání kontaktního formuláře.